Biliç'i Şok eden Olay

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, Erciyesspor maçından sonra rakip futbolculara, "Gökhan Töre neden atıldı?" diye sordu.

GÜNDEM 29.10.2014, 00:40
2557
Biliç'i Şok eden Olay

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, Erciyesspor maçından sonra rakip futbolculara, "Gökhan Töre neden atıldı?" diye sordu. Erciyessporlular, "Gökhan Töre f... dedi" cevabını verince Bilic şaşırdı: "F... küfür değil ki:.."

spor toto süper lig'de Kayseri Erciyesspor ile Beşiktaş arasında oynanan ve 3-2 Kayseri Erciyesspor'un galibiyeti ile sonuçlanan maça Gökhan Töre ile Bülent Korkmaz arasında yaşananlar damga vurdu!

Bülent Korkmaz'ın şikayeti sonrası küfür ettiği gerekçesiyle oyundan atılan Gökhan Töre için Slaven Bilic de tepki gösterdi. Maçtan hemen sonra düzenlediği basın toplantısında maçın hakemini sert bir dille eleştiren Bilic, soyunma odası koridorlarında da Kayseri Erciyessporlu futbolcular ile görüştü.

Soyunma odası koridorlarında Kayseri Erciyessporlu futbolcular ile bir diyolaga giren Bilic, Kayseri Erciyessporlu futbolculara "Gökhan Töre, neden oyundan atıldı?" şeklinde bir soru yöneltti. Bilic'in sorusuna "Gökhan Töre f... dedi" şeklinde bir cevap veren Kayseri Erciyessporlu futbolculara, Bilic'in verdiği cevap ise oldukça şaşırtıcıydı.

"F... küfür değil ki" diyen Bilic'e Kayseri Erciyessporlu futbolcular, "Türkiye'de küfür" şeklinde bir karşılık verdi ve daha sonra Hırvat teknik adam, rakip futbolcuları tek tek tebrik ederek soyunma odalarına uğurladı.

Öte yandan Beşiktaş karşısında müthiş bir geri dönüşe imza atan Kayseri Erciyesspor'da 10 bin dolar olarak belirlenen galibiyet primi, başkan Ziya Eren'in soyunma odasına girmesiyle 25 bin dolara çıkartıldı.

Yorumlar (1)
elezer 6 yıl önce
ingilterede kufur degil..turkiyede kufur..ama ingilizce bir kelime..saniyorlar ki bu ayak oyunlariyla besiktasi yikacaklar..aksine her birinde daha cok gucleniyoruz..