BİLİC'TEN HELAL OLSUN DEDİRTEN AÇIKLAMA

1-1 biten maçın ardından İstanbul'daki terör saldırısıyla ilgili açıklamada bulunan West Ham United'ın teknik direktörü Slaven Bilic...

GÜNDEM 12.12.2016, 12:42 12.12.2016, 12:46 kartalbakışı.com
779

1-1 biten maçın ardından İstanbul'daki terör saldırısıyla ilgili açıklamada bulunan West Ham United'ın teknik direktörü Slaven Bilic, "Bu puanı Türkiye'deki insanlara adamak istiyorum. Çünkü ben ve ekibim 2 yıl boyunca oradaydık. Bütün dualarım onlarla, orada olanlar inanılmaz. Dünyanın her yerinde çalışmak için ve tatil için bulundum. Belki de tanıdığım en iyi insanlar Türklerdi. Olanlar çok üzücü. Dünyanın en iyi şehirlerinden biri, dünyanın en ülkelerinden biri. Bunu sadece doğası için değil, insanları için söylüyorum. Türkler çok sıcak, iyi ve arkadaş canlısı. Orada olanlar beni tek kelimeyle paramparça ediyor. Hayatlarını kaybedenlerin ailelerine taziyelerimi gönderiyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
necsoy 4 yıl önce
işte budur..ekmeğine ihanet etmemek,makam budalası olmamak,alçakgönüllü ve halk adamı olmak,geçmişi unutmamak...din,dil,ırk asla önemli değil..insan heryerde insandır..