'Bilic bırakacağını maçtan önce bana söyledi'

Hamza Hamzaoğlu, Slaven Bilic'in maçtan önce Beşiktaş'ı bırakacağını kendisine söylediğini açıkladı.

'Bilic bırakacağını maçtan önce bana söyledi'

Galatasaray'ın TT Arena'da Beşiktaş'ı 2-0 yendiği karşılaşmadan sonra Hamza Hamzaoğlu açıklamalarda bulundu.


Maçtan önce Bilic ile görüştüğünü belirten Hamzaoğlu, "Bilic ile maç öncesinde görüştük. Bana önümüzdeki sezon burada olmayacağını söyledi. Bilic'in Beşiktaş'a da yakıştığını düşünüyorum, futbol bu ve tamamen sonuç oyunu ve zaman zaman hepimizin başına gelebiliyor. " dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

reizi cumhurun dizlerine kapandiniz bugünlere geldiniz ... skor mor konusma trol ! ey Besiktasli verirsen akapeye oyunu haram olsun sana hayat !

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

futbola siyaset sokanın taaa.. yeter lannnn.bari bugun susun bırakın açımızla yaşayalım.

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

neden sana söylesin? yakıştığını söylemek sana mı kaldı? sizin gibi şampiyon olmaktansa olmamak evladır.ALi Murat Vural yazdıklarının hepsine katılıyorum,herşeyin düzen olduğu hayattan kurtulmak gerek.

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

ali mirat kazma sapi oyuml akp ye pusulasida sana siyasetinize sokim topunuza sokim isiniz gucunuz siyaset siktirolun gidinla sitedende takimdanda

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

siyaseti siz daha iyi bilirsiniz hirsizligi dinsizligi haramciligi bakarayi makarayi hak yemegi ... cok sevdigin Besiktasi ne hale getirdiler ! inkarmi ediyorsun ? y.d. cikip demedimi devlet bize destek oluyor diye ! 2002 den bu yana bak olanlara ... renkiler basini aldi gidiyor sike yapiyorlar hala ayakdalar ! bu gidisle oylarinizla renklilere besinci yildizida takdirirsiniz ! takimi sizin gibi serefsizlere birakacagiz öyle mi ?

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

seref yoksulu utanmadan birde acimizla yasayalim diyor ! ulan isyan zamani isyan ne konusuyorsun sen ! bu düzene dur demek senin elinde yeter artik lan ! terbiyesiz herif senin akapen bu düzenin mimari daha ne olmasi lazim ki sen uyanasin ! ?

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

bosbakan yardimciniz 8 hazirani bekleyin diyor parsel parsel satdilar ülkeyi daha ne istiyorsunuz ? ulan cildiracam hala oyum akahpeye diyorlar ...

ali murat vural kardeşim
ali murat vural kardeşim - 4 yıl Önce

çıldırma kardeşim,gün gelecek hepsi hesabını verecek,hak yemek,haram yemek,milletin hakkını yemek,elindeki imkanlarla garbin fukaranın yetimin hakkını yiyen,din ile siyaseti alet eden,insanların dini duyguları ile oynamaya çalışan,yalan söyleyen,iftira atan,hiçöbir projesi olmadan sürekli yalan söyleyen hırsızlar elbet hakettiklerini bulacak.cahil okumayan öğrenmeyen dinlemeyen insanlara bir şey anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur.