Beşiktaş'tan Uefa Açıklaması

Beşiktaş Kulübü, UEFA'nın inceleme başlatmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

GÜNDEM 25.09.2014, 22:12
3228
Beşiktaş'tan Uefa Açıklaması

Beşiktaş Kulübü, UEFA'nın inceleme başlatmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "UEFA tarafından bugün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, kulübümüz de dahil toplam 7 kulübün, 2012 ve 2013 finansal raporlama dönemleri sonunda açıklamış oldukları denk bütçe açıkları nedeniyle, ilgili kulüpler hakkında resmi inceleme başlatıldığı ve bu kulüplerden Ekim ve Kasım ayları içerisinde ek bilgi ve belge talep edileceği bildirilmiştir. Bu husus kulübümüzün halihazırda devam eden UEFA Avrupa Ligi'nde yarışma hakkına bir engel teşkil etmemektedir. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir" denildi.

Yorumlar (7)
Ademoğlu 6 yıl önce
Herifler öyle bir batırmış öyle ziyana sokmuş ki kulübü. Bir türlü kapanmıyor açıklar. Bir de gezi olaylarında çarşının gösterdiği sert tavır. Devlet de sırt çevirmiş kolaylık göstermiyor hiç bir konuda. Taraftar desen transfer isteriz şampiyonluk isteriz diye tutturmuş. Stad inşaat halinde. Bu kadar ters durumlara rağmen yine iyi vallahi Beşiktaş. Allah yardımcımız olsun.
Emrullah Basank 6 yıl önce
Yüzüne bakıldığında iki koyun güdemeyeceği belli olan birini Beşiktaş'ın başına musallat eden 8 yıl boyunca da tahammül gösterenlere yazıklar olsun. Rant uğruna onu destekleyenlere de lanet olsun. YD'nin attığı kazık 50 yılda düzelmez. Bir Beşiktaşlı olarak Demirören'in seçildiği güne lanet ediyorum çünkü onun seçildiği gün Beşiktaş tarihinin en kara günüdür.
umut can cabadan 6 yıl önce
bir engel teşkil etmiyorsa yarı final e kadar çıkın da para kazanın azcık
B.j.K 1903 6 yıl önce
Taraftar 3 sene sabretsin ahada buraya yazıyorum
bu takım 3 sene sonra Türkiyenin bayern münihi
olur kesinlikle ve kupalara ambargo koyar...demedi demeyin.
Fatih 6 yıl önce
ademoğlu çok haklısın halen demirörenin kazıkları bitmek bilmiyor adam gideli 2.5 yıl olmasına rağmen arada sırada yeni sıkıntılar ortaya çıkıyor ama kulüptende yazılı açıklama gelmiş kulübün avrupaya gitmesine engel bir durumun olmadığı yazılı olarak belirtilmiş
..... 6 yıl önce
Hay gezi kadar tas dussun ustunuze, adamlar bayramigizi indirdi bukadar konusmadiniz, vatan hainleri.
Akynk 6 yıl önce
Bir ülkücü olarak söylüyorum,çarşının yaptığı en doğru iş gezi olaylarında aldığı tavırdır.gezi olaylarını gündeme getirmek için fırsat kollayan makarnacılara sözüm.Devlet yardım etmiyormuş,eksik olsun onun yardımı,gölge etmeyin başka ihsan istemez...