Beşiktaş'tan sert açıklama!

Beşiktaş, kulübün eski doktoru Ertuğrul Karanlık'ın FANATİK'e verdiği röportajda yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Beşiktaş'tan sert açıklama!

Beşiktaş'ın resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Beşiktaş Futbol takımının 2 yıl süreyle sağlık heyetinin başında bulunan Ertuğrul Karanlık’ın bugün bir gazetede yayınlanan açıklamaları kendisiyle yollarımızı ayırmamızın ne kadar isabetli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Bay Karanlık futbolcularımız, yöneticilerimiz hakkında dedikodudan öte gitmeyen, 'çamur at izi kalsın' mantığıyla Beşiktaş’ı zan altında bırakacak iddialarda bulunmuştur.

Futbolcularımızın mesleki ikbali ve marka değerlerini hiçe sayarak büyük bir pervasızlıkla yapılan bu açıklamalar, Bay Karanlık’ın profesyonel ahlâkı ve duruşu hakkında ibret verici bir örnek olarak mesleki siciline kaydolacaktır. 

Kulübümüz menfaatlerine zarar veren bu açıklamalarla ilgili olarak,hukuki tasarruf hakkımızı saklı tutuyoruz.

Beşiktaş JK

YORUM EKLE
YORUMLAR
can özdemir
can özdemir - 4 yıl Önce

Siktirsin gitsin sıfatsız aşşalık herif...

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Arkadaşlar üzgünüm ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Böylesine bir mesaj sadece kişisel hesaplarla yazılır. Metnin genel şablonuna bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Yine üste çıkmaya çalışmış bizimkiler. Yanlış iş.

CEMİL
CEMİL - 4 yıl Önce

BU AÇIKLAMNIN YARISI DA ÖNDER ÖZENE GİTSİN....

osman
osman - 4 yıl Önce

bu adamı önder özen neden getirdi hala anlamış deilim. tek yeteneği oluşan ödemi iğneyle tedavi etmek. yırtıklara ve diğer sakatlanmalara karşı bilgisi yok.