Beşiktaş'tan sert açıklama!

Beşiktaş, kulübün eski doktoru Ertuğrul Karanlık'ın FANATİK'e verdiği röportajda yaptığı açıklamalara cevap verdi.

GÜNDEM 13.07.2015, 14:21
2510
Beşiktaş'tan sert açıklama!

Beşiktaş'ın resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Beşiktaş Futbol takımının 2 yıl süreyle sağlık heyetinin başında bulunan Ertuğrul Karanlık’ın bugün bir gazetede yayınlanan açıklamaları kendisiyle yollarımızı ayırmamızın ne kadar isabetli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Bay Karanlık futbolcularımız, yöneticilerimiz hakkında dedikodudan öte gitmeyen, 'çamur at izi kalsın' mantığıyla Beşiktaş’ı zan altında bırakacak iddialarda bulunmuştur.


Futbolcularımızın mesleki ikbali ve marka değerlerini hiçe sayarak büyük bir pervasızlıkla yapılan bu açıklamalar, Bay Karanlık’ın profesyonel ahlâkı ve duruşu hakkında ibret verici bir örnek olarak mesleki siciline kaydolacaktır. 

Kulübümüz menfaatlerine zarar veren bu açıklamalarla ilgili olarak,hukuki tasarruf hakkımızı saklı tutuyoruz.

Beşiktaş JK

Yorumlar (4)
can özdemir 6 yıl önce
Siktirsin gitsin sıfatsız aşşalık herif...
Hakan 6 yıl önce
Arkadaşlar üzgünüm ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Böylesine bir mesaj sadece kişisel hesaplarla yazılır. Metnin genel şablonuna bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Yine üste çıkmaya çalışmış bizimkiler. Yanlış iş.
CEMİL 6 yıl önce
BU AÇIKLAMNIN YARISI DA ÖNDER ÖZENE GİTSİN....
osman 6 yıl önce
bu adamı önder özen neden getirdi hala anlamış deilim. tek yeteneği oluşan ödemi iğneyle tedavi etmek. yırtıklara ve diğer sakatlanmalara karşı bilgisi yok.