Beşiktaş'tan Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş'ta kötü gidişin ardından faturanın teknik direktör Slaven Bilic'e kesileceği yönünde iddialar artamaya başladı.

GÜNDEM 16.05.2015, 11:45
960
Beşiktaş'tan Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş'ta kötü gidişin ardından faturanın teknik direktör Slaven Bilic'e kesileceği yönünde iddialar artamaya başladı. Bazı basın yayın organları, İkinci başkan Ahmet Nur Çebi'nin gelecek sezon için Şenol Güneş için prensip anlaşmasına vardığını iddia etse de siyah-beyazlı kulüpten bu konu hakkında bir açıklama geldi.

Açıklamada, "İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin basında yer alan haberlerle ilgili açıklaması şöyledir: Bugün, çeşitli basın-yayın organlarında Teknik Direktörümüz Slaven Bilic'in yerine Şenol Güneş'in getirilmesi için görüşmelerde bulunduğum ve prensip anlaşması yaptığım yönündeki haberler asılsızdır. Futbol Takımımızın teknik direktörü Slaven Bilic'tir ve kalan 3 maçta takımımızın arzuladığımız şampiyonluğu elde etmesi için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Futbol Takımımız ile ilgili basında yer alan her türlü transfer haberini, kamuoyunun ve taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederim. ifadeleri kullanıldı.

 
Yorumlar (3)
fatih 5 yıl önce
yav he he kalan 3 maçta şampiyonluğu elde edeceğimizie inanıyoruz ederiz ederiz ama 3. lüğü ederiz bundan sonra gs kalan 3 maçın en az 2 sini kazanır bundan sonra fenerde kolay kolay puan kaybetmez gerçi erciyes sürpriz yaptı ora ayrı bi konu fener kalan 3 maçta hata yaparsa yapar yapıpta biz değerlendirirsek ancak 2. oluyoruz yoksa şampiyonluk için bizim gs yi yenmemiz ve gs nin de 3 maçtan 1 tanede beraberlik alması gerekiyormuşki buda son derece zayıf bir ihtimal dolayısıyla ya 2. lik ya 3. lük
erhan 5 yıl önce
ulan siz bu adamı getirirsiniz gelende gideni aratır demedi demeyin ,yaa bu ülkede nasıl oluyorda bi teknik direktör bir anda bukadar kıymetleniyor anlamak mümkün değil ya bu adam bugüne kadar negibi bi başarı elde etti anlamadım neticede bursa spor iyi kadrosu olan bir takım neymiş çok saldırganmış sonuç 3 büyüklerden hep eli boş dönmüş hala birileri çıkıp bu adama bel bağlıyor yuh bee
Levent Kartal Yürek 5 yıl önce
KİMİ GETİRİRSEN GETİR İSTER MESSİ İSTER ALEX FERGUSON GELSİN, EFSANE KADROYU KURDUK Q7Lİ SEZONDADA SÜPERDE OYNUYOLARDI NE OLDU AĞIR ŞEKİLDE İNDİRDİLER HERKEZİN DÜŞÜNCESİNİ YANLIŞ YERE ÇEVİRDİ MEDYA VE FEDERASYON, ORTALIK ÇAKAL DOLU SEN SAĞLAM BİR YÖNETİM OLUCAKSIN MASAYA YUMRUĞUNU VURDUĞUN ZAMAN SES ÇIKICAK BAKIŞ AÇILARINI DEĞİŞTİR ARTIK. BEŞİKTAŞLILIK DURUŞU DİYE DİYE GURUR DİYE DİYE HERKEZE AYNI HAK DİYE DİYE ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİ 20 SENEDİR BU BÖYLE HERKEZ Bİ KENDİNE GELSİN. BU SÖYLEDİKLERİMİ BİR YÖNETİM GELİPTE DEĞİŞTİREMEZSE NE YAPARSAN YAP PARA PUL KADRO NE OLURSAN OL EN FAZLA 5 YILDA BİR ŞAMPIYON OLURSUN BU ÜLKEDE İŞLER GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE BELLİ FİLM HERSENE AYNI SENARYO HER SENE FARKLI!