Beşiktaş'tan Rasim Ozan'a Kınama! Ertem Şener...

Beşiktaş, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Slaven Bilic sözlerine patladı.

GÜNDEM 23.02.2015, 17:19
5781
Beşiktaş'tan Rasim Ozan'a Kınama! Ertem Şener...

Beşiktaş JK, resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile Beyaz TV kanalında yayınlanan Beyaz Gutbol Programı'nda yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözlerini kınadığını ve Radyo Televizyon Üst Kurulu'nun gerekli incelemeleri yapacağını açıkladı.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...

"Beyaz TV kanalında yayınlanan Beyaz Futbol programında, yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'nın Teknik Direktörümüz Slaven Bilic ile ilgili haraket içerikli sözlerini kınıyoruz.

Hem Spor Toto Süper Lig'de hem de UEFA Avrupa Ligi'nde yoğun bir maç trafiği yaşayan Futbol Takımımız'ın Eskişehirspor'a mağlubiyetiyle ilgili değerlendirmeler ve eleştiriler elbette ki yapılacaktır. 

Ancak Teknik Direktörümüz Slaven Bilic hakkında, Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözleri, eleştiri sınırlarını aşmıştır ve hakaret içermektedir. 

Kütahyalı'yı bu sözleri nedeniyle, programın sunucusu Ertem Şener'i de bu hakarete sessiz kalarak müdahale etmemesi sebebiyle kınıyoruz.

Halkımızın ahlâk ve örflerini hiçe sayan, canlı bir yayın sırasında gerçekleşen bu hakaretle ilgili, Radyo Televizyon Üst Kurulu, gerekli inceleme ve değerlendirmeyi yapacaktır. 

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic'in, galibiyetlerimizin ve başarılı futbolumuzun mimarı olduğunun unutulmamasını diliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız. 

Beşiktaş JK

Yorumlar (18)
Ercan ürün 6 yıl önce
bu dakikadan sonra bu kalitesiz sıradan programı izlemiyorum ve izlettirmiyorum seviyesiz insanlara ödül vermek istemeyen herkesi bu Protestoya davet ediyorum
6 yıl önce
Arkadaş niye kınıyosun sadece? Aç hakaret davası sürünsün..
Nuri 6 yıl önce
Büyük terbiyesizlik.
Biraz üslubunuza dikkat edin!!
!!!!
Rasimi siksinler 6 yıl önce
Bu orospu döllerini seyredenlerde suç, reyting alıp götleri kalkıyor. Ben o Rasim götünü iktidar düştükden sonra gorucem orospunun sıçtığı sakkalıyı kanirtana kadar sikecekler. ............
asi kartal 6 yıl önce
Aylardır buradan söylüyorum bu otobüs evlatlarını izlemeyin prim yaptırmanın bu iktidar ve got yalayicilarina
6 yıl önce
Bunlar yorumcu ve kasteci olamazlar boyle insanlar yalakalik yapiyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın