Beşiktaş'tan O Habere Yalanlama

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla “Ba Karanlık'tan Kaçtı” başlıklı haberi yalanladı.

GÜNDEM 04.09.2014, 17:31
11840
Beşiktaş'tan O Habere Yalanlama

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla Vatan gazetesinde yer alan “Ba Karanlık'tan Kaçtı” başlıklı haberi yalanladı.

İşte Beşiktaş'ın yaptığı açıklama;

"Vatan gazetesinin bugünkü nüshasında yayınlanan “Ba Karanlık'tan Kaçtı” başlığı ile sunulan haber, tüm içeriği ile birlikte hayal mahsulüdür. Futbolcumuz Demba Ba’nın tedavisi, Sağlık Ekibi Sorumlusu ve A Takım Doktoru Ertuğrul Karanlık gözetiminde yapılmaktadır. Sağlık ekibimiz, başarılı futbolcumuzun en kısa sürede sahalara dönmesi için her türlü gayreti göstermektedir.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

BJK Futbol Şubesi"

Yorumlar (2)
zago 6 yıl önce
ulan yine vatanınn haberi tanrı parçacığının.üzüldüğüm nokta bu habere inanan ve karanlığa sallayan taraftarlar var.fuıtbolcuların adama sevgisi ortada.bugune kadar hangi doktorun adını duyduk.adam farklı işler yapıyor ve bizim ülkemizde farklıysan basarılıysan taşlanırsın malesef.yopk fener yollamışda falan da.ya fenerin yollamdağı adam mı kaldı.şampiyon teknik direktörü bile yollamış.bu karanlığı eleştirmek için ölçü olamaz.adam başarılı net.
Türkay 6 yıl önce
@zago; kardeş FB adamı yollamadı. Karanlık, FBnin anlaşmalı olduğu kurumun doktoru olarak FBde çalıştı,FBnin sözleşmesi o kurumla bitince FB de açıklama yaptı ve Karanlık'a teşekkür etti, o şekilde ayrıldılar. Haberde yazan kovulma muhabbeti de yalan zaten, Karanlık Sowla ilgili konuştuğunda FBden çoktan ayrılmııştı zaten.