Beşiktaş'tan flaş Fenerbahçe açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe'nin açıklaması üzerine yeni bir açıklama yaptı.

Beşiktaş'tan flaş Fenerbahçe açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe'nin açıklaması üzerine yeni bir açıklama yaptı.

Sarı-lacivertlilerin açıklamasında, "Din ve ahlak öğretisinde zaten var olan “Önce eline, beline ve diline hakim ol” felsefesini, kendisine bir kez daha hatırlatır; konu Fenerbahçe ve Fenerbahçe’nin değerleri olduğunda konuşmadan önce, zor olsa da bir kez daha düşünmesini tavsiye ederiz" sözleri üzerine Beşiktaş, ezeli rakiplerine cevap vermeme kararı aldı.

Siyah-beyazlıların ezeli rakiplerine cevap vermemesindeki nedenin, Fenerbahçe'nin açıklamasının spor amaçlı olmadığı belirtildi. 

İşte siyah-beyazlıların o açıklaması...

"Genel ahlak kurallarına uymayan, 100 yılı aşmış dostluğumuz bulunan Fenerbahçe Camiasına yakışmayan bir açıklama ile karşı karşıya kaldık.

Spor amaçlı olmayan bu açıklamaya kulübümüzün yüksek değerlerinden kaynaklanan tarzımız gereği, cevap vermeyi uygun bulmuyoruz.

Saygılarımızla"

YORUM EKLE
YORUMLAR
serkan
serkan - 4 yıl Önce

altina imza attim bile...
cekemiyecekler kendi bulunduklari pis cukura.

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

İyi kapak olmuş...

Mercan
Mercan - 4 yıl Önce

FB.NİN İLKOKUL ÇOCUKLARININ BİLE YAPMAYACAĞI SAÇMA SAPAN DELİ SAÇMASI YAZISINA, MUHATAP BİLE OLMAMAMIZ EN GÜZEL KAPAK OLMUŞ!

burak alıcı
burak alıcı - 4 yıl Önce

aziz yıldırım son çırpınışlarını yapıyor. onun ayağını fikret orman ile birlikte adam gibi fenerli olan insanlar kaydıracak. türk futbolu ondan ve onun gibilerden en kısa zamanda kurtulacak insallah.... bu arada yönetimi tebrik etmek gerek. çok güzel cevap olmuş dahada konuşmaya gerek yok.

Murat Anıl Dilmen
Murat Anıl Dilmen - 4 yıl Önce

PENALYIbahçe'nin ergen çocuk psikolojisiyle yazdığı yazısı ancak çöp değerinde!

ERYURT
ERYURT - 4 yıl Önce

A.Yıldırım 1 sezonda 13 maç şike/teşvikten yırttı diye meydanı boş buldu. A.yıldırım'a fazla yüze veriliyor,kendini bi bok zannediyor.

- 4 yıl Önce

LAN bi de cevap verin korkuyoruz o Yüzden cevap veremiyoruz desene ... Helal olsun AZiz Yıldırım'a ....!

azizin piçi
azizin piçi - 4 yıl Önce

Siktir git bu siteden... amın evladi....fiko iyi yapmış sizin seviyenize inmeyerek......trabzon size hafta sonu tecavüz edince kendinize gelirsiniz......ibne renkliler.