Beşiktaş'tan Çok Sert Töre Açıklaması!

Beşiktaş'ta son haftalarda gösterdiği başarılı performansla takdir toplayarak gündeme oturan Gökhan Töre, transferin de gözdesi olmuştu.

Beşiktaş'tan Çok Sert Töre Açıklaması!

Şuan Lig Şampiyonluğu'nun yanı sıra Avrupa Ligi'nde de mücadele ettiklerini belirten Atalay, "Transfer haberlerini biz de basından takip ediyoruz.

 

Gökhan Töre bizim mukaveli oyuncumuz. Onu satmak gibi bir düşüncemiz yok, olmadı da. Gerek yönetim gerek teknik heyet gerekse taraftarlarımız onun performansından çok memnun. Şuan bizim lig ve Avrupa dışında düşünecek bir konumuz yok. Gerek Gökhan gerekse Demba Ba için ortaya atılan bu iddialar kasıtlı olabilir. Tekere çomak sokmak isteyenler olabilir. Ama Gökhan'ı satmıyoruz, bize gelen resmi bir teklif de yok zaten" diye konuştu. 

 

FUTBOLARENA

YORUM EKLE
YORUMLAR
CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Töre en az 4 yıl daha Beşiktaşa Lazım sonra çok iyi bir fiyata satılabilir...

erçin
erçin - 4 yıl Önce

25 yaşından önce satılmamalı daha da tecrübe kazanması lazım ve zaten kendisi de gitmemeli o kadar kolay değil git chelsea'ye direk oyna falan yok öyle bir dünya

grpbc
grpbc - 4 yıl Önce

seneye vodafone arenada oynamadan yıldızlarımızı satamayız nokta. 2016 yazını beklesin isteyen.. takımı da şu 4-2-3-1 den kurtarıp 4-1-2-2-1'e alıştırmak zorundayız. defansa dönüşlerde olcay- gökhan ve sosa ortasahanın bizim tarafına geçmemeli. sadece box to box oynayan adam (tolgay-veli-ozzy) yardıma gelmeli. 6 kişiyle de yeterli savunma yapılır zaten. yorulup gol atamıyoruz aksi takdirde.