Beşiktaş'tan Chelsea açıklaması

Beşiktaş Kulübü'nün Chelsea ile ortaklaşa kuracağı söylenen altyapı akademesi iddialarına siyah-beyazlı ekipten yanıt geldi.

GÜNDEM 27.04.2015, 16:23
1486
Beşiktaş'tan Chelsea açıklaması

Beşiktaş Kulübü'nün Chelsea ile olan yakın ilişkileri neticesinde siyah-beyazlıların, İngiliz ekibiyle ortaklaşa altyapı akademisi kuracağı iddia edildi. Yerli basında ciddi şekilde yazılmaya bu konu, siyah-beyazlı camiada heyecan yaratırken, konuyla ilgili açıklama geldi.

Beşiktaş Altyapı Koordinatörü Emrah Bayraktar, Chelsea ile ortaklaşa kurulacak altyapı konusunda bir bilgisinin olmadığını söylerken, bu iddianın asılsız olduğunu dile getirdi.

Konuyla ilgili TRT Spor'da yayınlanan TRT Spor Online programına açıklama yapan Emrah Bayraktar, "Beşiktaş ile Chelsea arasındaki altyapı anlaşması ile ilgili benim bir bilgim yok, ilk defa burda duyuyorum" dedi.

Öte yandan siyah-beyazlı takımın altyapı modeli hakkında da açıklama yapan Bayraktar, "Yurtdışından direkt aldığımız bir modelyok, Türkiye şartlarına göre oluşturduğumuz Beşiktaş altyapı modeli var" diye konuştu.

 

Yorumlar (2)
Sergün 5 yıl önce
Aaaaaaaaa.Hiç şaşırmadım..
batuhan çarşı 5 yıl önce
kimsenin arka bahçesi olmayalım arkadaş, madem yabancı sınırı kalkıyor, musa muhammed tarzı gençleri biz bulalım biz parlatalım. Afrika pazarında ne gençler var, yıllık 300 bine oynayacak. Yemişim chelsea nın arkası kalkık gençlerini..