Beşiktaş'tan Aziz Yıldrım'a tebrik

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda tekrar başkanlık görevine seçilen Sayın Aziz Yıldırım'ı tebrik ederiz.

Beşiktaş'tan Aziz Yıldrım'a tebrik

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda tekrar başkanlık görevine seçilen Sayın Aziz Yıldırım'ı tebrik ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

YORUM EKLE
YORUMLAR
CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Size ne be hayret birşey!

fatih
fatih - 4 yıl Önce

castiel bizim ormancık aziz abisinin sağ koluya o yüzdendir muhakkak dikkat edersen gökhanın fenere gideceği iddialarına gökhan yan sayfada asılsız demesine rağmen yönetimden halen bir ses çıkmadı egemen gibi gökhanıda bu renkli yalakası yönetim feneVe verirmi verir ben ondan korkuyorum açıkçası

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Beşiktaşı Beşiktaşın çocukları yönetmediği sürece Şampiyonluk asla gelmez. Şu gs son 4 yılda 3 kez şampiyon oldular. Hani diyoruzya yok hakemmiş yok gsye hiç kırmızı kart gösterilmeiş, yok akhisahar gsye nasıl oynuyor Beşiktaşa nasıl oynuyor? Bunların Hepsi hikaye. Bu renkli takımlar rakiplerine top göstermeden oynadıkları için bize öyle geliyor. Bir defa adamlarda sneijer var. Kalesinde dev gibi bir muslera var. Bizim neyimiz var avrat gibi g*tünü başını tutan tolga zengin var. Demba gibi şampiyonluğu kaybbetiği maçın sonunda rakip oyunuculara gülücükler saçan , ayrıca fb derbisinden sow la sonra dönerciye giden İSLAMı kullanan biri var. Açkçası ne kadar boş adam varsa Beşiktaşda forma giyiyorlar. Bu fiko ve yönetimi tamamen renklidir. Yaptıkları her icraat Beşiktaşın aleyhine renkliler lehinedir.!

hopp
hopp - 4 yıl Önce

Sevinmek için sevmedik tamam ama GÖZ GÖRE GÖRE Ezilmek içinde sevmedik! Beşiktaşın haklarına sadece Beşiktaş taraftarı ve Bilicmi sahip çıkıyo arkadaş! Bilicte gitti oh ne güzel taraftarla dalga geçen bir yönetim tff ve mhk var bu yönetimde buna göz yumuyo bu oyunu bir parçası oluyo! Hedef nedir Beşiktaşı bitirmekmi Yönetim!?

bjk
bjk - 4 yıl Önce

yeni gs başkanına tebrik yok, ama fb başkanına var.. neden?.. halbuki 2 ay önceki açıklamada bizi aşağılamıştı resmen.. ama bizimkiler yalaka işte, hala yalakalık peşindeler.. bu REZİLLİĞE kim dur diyecek bıktık artık bıktık!!

kenan
kenan - 4 yıl Önce

fikret laaaaaaaaaaaa gs yeni başkanını da kutlasana hadi hadi.beceriksiz yönetim ve şakşakcıları bunu destekleyenler