Beşiktaş'tan Atiba ve Cech açıklaması

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, sözleşmesini uzatmak için uzun süredir görüştükleri Atiba Hutchinson'a değindi.

GÜNDEM 14.05.2015, 17:02
1529
Beşiktaş'tan Atiba ve Cech açıklaması

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, sözleşmesini uzatmak için uzun süredir görüştükleri Atiba Hutchinson hakkında bilgi verdi.

NTV Spor'a konuşan Çebi, 33 yaşındaki Kanadalı ön liberonun takımda kalmasını istediklerini söyledi.

Deneyimli idareci yaptığı açıklamada, "İmzaları atmadan bu şeyler netlik kazanmıyor ama Atiba ile yolun sonuna geldik, anlaşmaya çok yakınız." dedi.

Atiba ilk yıl için 1,5 milyon Euro garanti ücret istemişti. Yönetim 1 milyon 100 bin Euro teklif edip beklemeye çekilmişti.

Gündemlerinde olduğu iddia edilen Chelsea'nin file bekçisi Petr Cech konusuna da değinen Ahmet Nur Çebi, "Gündemimizde değil" yanıtını verdi.

 
Yorumlar (2)
erhan 5 yıl önce
vay ben sizin ananızı avradınızı diye başlayan bir söz vardı ya ha işte o...yaa bırakın milletin yaptığı haberi ne salaksınız her habere yalanlama açıklaması yapmak zorundamısınız sizene bizden başka basını takip eden klüp yok galiba
Umut korkmaz 5 yıl önce
Gundemimizi yiyim.sizin capsizlar. Siz gidin pektemege 1.8 verin beceriksiz hainler serdae veli necip pektemek olcay oynamayan ugur ismail gidin bunlarin sozlesmelerni tazeleyin capiniz buna yeter.anca kendileri gibi kazma oyuncuları doldurdular takima cehh gundemleinde yokmus olamaz tabi capsizlar