Beşiktaş'tan Arsenal için İlk Tepki

Şampiyonlar Ligi play-off turunda Arsenal ile eşleşen Beşiktaş'ta moraller bozuldu.

Beşiktaş'tan Arsenal için İlk Tepki

Şampiyonlar Ligi play-off turunda Arsenal ile eşleşen Beşiktaş'ta moraller bozuldu. Arsenal'in yerine daha uygun bir rakip ile eşleşmek istediklerini ifade eden Beşiktaş Dış Transfer Komitesi Başkanı Erdal Torunoğulları, "Yapacak bir şey yok" dedi.

Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için bu tip zorlu takımları yenmek zorunda olduklarını ifade eden Torunoğulları, "Zorlu bir takım, en zor kuralardan birini çektik ama Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istiyorsak bu tip takımları yenmek zorundayız. Arsenal'i tabii ki çekmek istemezdik, daha uygun rakipler vardı ancak yapacak bir şey yok. Arsenal ile eşleşmemiz transfer politikamızda bir değişikliğe yol açmayacak, sonuç olarak Şampiyonlar Ligi'nden elenirsek UEFA Avrupa Ligi'nde yolumuza devam edeceğiz." dedi. 

Beşiktaş Futbol Takımı Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, "Kura çekimini futbolcular ile beraber takip ettik. Beş takım içersinde en güçlü olan iki takım eşleşti. Ben Beşiktaş'ı şanslı buluyorum. Arsenal'i istiyordum. Bir iki transfer daha yapacağız. Kafamızda olan iki transferi bitirmeye çalışıyoruz." şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
öhö
öhö - 5 yıl Önce

işte türk insanı buuuuuu. wah wah!!! ehhh ehhh!!! anam anam!!!! ulan adamlar seni it yerine koymuyor baksane arsen wengerin konuşmasına ...güçsüz adı sanı belirsiz takımlar gruplara konmamalı diyor...sen daha başat teslim oldun ...niye çıktın o zaman yola...ulan şu sergen celsea'ye günü göstermişti ...işte yöneticilik örneğine bakın arkadaşlar. saldır lan saldır sen istanbulda kebap yapacac deeee.öldük ,kaldık demeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emree
emree - 5 yıl Önce

bitirin artık o 1-2 transferi. ne zaman bitireceksiniz ulan. ligin 2. yarısında mı. allahallah

Mustafa Sar
Mustafa Sar - 5 yıl Önce

bu ne biçim yorum ya.. neymiş Arsenal çıktı diye moraller bozulmuş.. moraliniz bozulduysa topunuzun amk. akıllı olun lan biraz... Arsenal elenmeyecek takım değil...

apo
apo - 5 yıl Önce

Asıl böyle korkak yoneticilerin işi yok beşiktaşta bu ne korkaklık şimdiden elenmiş uefaya gitmiş yazıklar olsun.

MUSA YILMAZ
MUSA YILMAZ - 5 yıl Önce

UTAN UTAN ERDAL TORUNOĞLU
YAKIŞIYORMU O ÇIKMASAYDI BU ÇIKSAYDI.
KINIYORUM SENİ

aslanavcisi
aslanavcisi - 5 yıl Önce

Arsenal en nefret ettiğim takımdır nedeni arsen wengerdir. bize o lafı sölediğinde hep dua etmişimdir. bir gün bu adam gitmeden bunlarla karşılaşalım diye o gün geldi bu çocuklara yürekten inanıyorum beşiktaşım gereken cevabı sahada verecek buna inanıyorum.

yönetim istifaa
yönetim istifaa - 5 yıl Önce

şampiyonlar ligi olmazsa uefa diyor bide utanmadan rezil herif.. onu bizde biliyoruz elenirsek uefa olacağınıda siz yöneticiler şansa turu geçeriz diyemi düşündünüz acaba.. fikret orman hariç hiçbirinizin beşiktaş yönetiminde işi yok.. şasna tur atlarsak devam ederizz uefadada işimiz şansa kalır bu kafayla ligdede şansa kalırr.. yyaptığınız işten emin olmazsanız böyle kara kara düşünürsünüz

rıza1903
rıza1903 - 5 yıl Önce

bu kadroyla arsenalle 50 maç yapsak 3-5 tanesini belki alırızz..inşallah o 3-5 taneden birine denk gelirizz ama kendi kendinizide gaza getirmeyin boşa.. fark yemeden rezil olmadan elenelim eleneceksek başka bişey istemiyorum