Beşiktaş'tan Açıklama! Milliyet ve Vatan gazeteleri..

Bugün Milliyet ve Vatan gazetelerinde İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile ilgili yayımlanan asılsız haberler, ciddiyetten ve gerçeklerden uzaktır.

GÜNDEM 18.04.2015, 16:00
1844
Beşiktaş'tan Açıklama! Milliyet ve Vatan gazeteleri..

Her iki gazetede de birbirine benzer kurgularla Ahmet Nur Çebi'nin Aktif Reklam ile yaşanan sorunun sorumlusu olarak gösterilmesi, masa başında üretilen 'zırva' olarak tabir edilebilecek kurgular üzerinden organize bir yıpratma çabasıdır. 

 
Milliyet ve Vatan gazetelerinin gazetecilik etiğinin uzağında, ciddiyetten yoksun ve asparagas haberlerle kulübümüzde karışık yaratma çabasını kamuoyunun ve taraftarlarımızın dikkatine sunuyoruz. 
 
Başkanımız Fikret Orman'ın da basın toplantısında ifade ettiği gibi, kulübümüzün birçok kişi, kurum ve kuruluş ile geçmiş yönetimlerden kaynaklanan borçların ödenmesi konusunda İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, çok önemli çalışmalar yapmış ve birçok dosyanın karşılıklı anlaşmalarla sonuçlandırılmasında rol oynamıştır. 

 
Saygılarımızla, 
 
Beşiktaş JK

Yorumlar (4)
mikail 6 yıl önce
simdi sizleri soruyorum arkadaslar besiktas niye sampiyon olamiyor? ne zaman sampiyon yolunda idamiz var ise ASPARAGAS haberler icimizdeki irlandalilar derken cekemeyenler olunca ve renkli gorsel yazili medya besiktasi karalama kampanyasi basliyor ve ezeli rakiblerimiz 19.sampiyonluklar nasil aldiklarin bir ornegidir bu yuzden serefli 2.likler diyoruz bu yuzden 20 senede bi sampiyon oluyoruz naif olmayin akilli olun besiktasi karistirmaya basladilar sampiyon olmak icin her yol mubahtir yollari acilmistir gazete kimin Y.D nin icra yapan avkat kim GS li birde F.O karsi mualefet yapanlar siz dusunun artik.
marco 6 yıl önce
mikaile sonuna kadar katılıyorum bugün olası bir puan kaybında şerefsiz medya ve satılmış tarafarlar sorumludur.
Tamer 6 yıl önce
En buyuk satilmis sensin marco herifi. Adeta fikretin karisi gibisin.utan,utan.
marco 6 yıl önce
söyleyecek laf bulamayınca hemen hakaret, evladım anan herkesin karısı olmuş sen onunla ilgilen başkasına laf yetiştireceğine,