Beşiktaş'ta yöneticiler Güneş'e kızgın

Şenol Güneş'in açıklamaları Ozan Tufan işini bozdu, Beşiktaşlı yöneticiler de hocanın sözlerine tepki gösterdi. Siyah-beyazlılar, “Bizim için önemli bir transferin böyle bir sebepten dolayı son bulması hiç iyi olmadı” diye konuştular.

GÜNDEM 12.08.2015, 12:29
2071
Beşiktaş'ta yöneticiler Güneş'e kızgın

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı hakkında ağır ifadeler kullandı, Ozan Tufan dosyası bir anda kapandı. Siyah-beyazlı yöneticiler buna sert tepki gösterdi. 

Profesyonel Futbolcular Derneği’nin düzenlediği ödül gecesinde, Bölükbaşı’nın, “Geçen sezonki hocamız, oyuncuların kafasını karıştırıyor” sözlerine cevap veren Güneş, “Bir oyuncu çıksın kafamı karıştırıyor desin, ben alnını karışlarım. Başkan, yönetici olabilirsiniz ama adam olmak daha önemli” demişti. Bunun üzerine Bursaspor, Ozan Tufan transferinin Beşiktaş açısından sonlandığını duyurdu. 

Beşiktaş Yönetimi ise Güneş’in bu açıklamasının şokunu üstünden atamadı. Bursaspor Yönetimi ile mali konularda prensip anlaşmasına varan ve önceki gece için resmi anlaşmanın yapılmasını uman siyah - beyazlı yönetim, Güneş’in yaptığı sert açıklamalar nedeniyle zorda kaldı. 

Kendi aralarında durum değerlendirmesi yapan Beşiktaşlı yöneticilerin, “Olacak iş değil. Bizim için çok önemli bir transfer görüşmesinin böyle bir sebepten dolayı son bulması hiç iyi olmadı. Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte böyle nedenlerden dolayı transfer bitmemeliydi. Atınç’ı 5 milyon euroya satan bir kulüp olarak Ozan Tufan transferinden kulüp çok önemli gelirler elde edilebilirdi” diye konuştular. 

 

(Milliyet)

Yorumlar (13)
asi kartal 5 yıl önce
Balazs Dzsudzsak ı BURSA TOPUNA KAPTIRMA BAŞKAN...OZANIN İNTİKAMINI AL
pascal nouma 5 yıl önce
Bu habere inanan varsa yazık ne kadar Beşiktaş dusmani varsa ........!!!!
kartal yürekli 5 yıl önce
helal olsun Senol hoca. bursaya hattini bildirdin. bursadan adami cikmis recep Adam olacak
necsoy 5 yıl önce
Milliyet'in garezi nedir??hep lışkırtıcı,eleştirici,kardeşi kardeşe kırdırıcı haberler!!!bir gün Beşiktaş'ta işler iyi gidiyor diye bir haberini okuyamayacak mıyız??
güven 5 yıl önce
helal olsun şenol hoca, böyle haber yapanlar utansın,
federico guinti 5 yıl önce
helal olsun hocaya böyle adamların arkasında duracaksın arkadaş bursa başkanı akıllı olsun hocaya laf atmasın BEŞİKTAŞ ın altında kalır.Fikret başkan çıkıp açıklama yapsın hocamız her futbolcudan değerlidir diye.transfer onun yüzünden olmayacaksa da diğer istediği ismi hemen alıyoruz diye.Şenol hoca bursada kalsaydı iyi bir takviyeyle kafaya oynardı şimdi görüyoruz 3 tane topçusu var onları çıkar mersin daha iyi takım.Büyüğüm demekle olmuyor ağırlığınızı koyun artık çıkın almıyoruz kesemize uymadı deyin konu kapansın bu hocanın arkasında durmayan yönetim ayakta duramaz uyanık olun.Bursa başkanının oltasına gelmeyelim
Sebahattin Eğriçayır / Erzurum 5 yıl önce
Kurt, kuzuyu yemek için bahane atat. Dereden su içmekte olan kuzuya ,niye suyu bulandırıyorsun lan demiş. kuzuda sen üsttesin ben altta. nasıl bulandırayım demiş.kurt ise sus lan zaten geçen senede sen bana küfrettin kaçtın demiş. kuzu ; geçen sene ben daha doğmamıştım bile. sen beni yemeye niyetlenmişsinde bari başka bahane dul demiş. şimdi bursanın sözde başkanı , sen zaten Beşiktaşa vermiyecektin ozanı. bari başka bahane bul. yok şenol güneş böyle dedide falanda filan. Şenol Güneş doğru dedi.Ama az dedi. Bursadan zaten adam çıkmaz. Bursadan adam çıksa yer yerinden oynar. Eyyy Büyük Beşiktaşın sözde ve pısırık yöneticileri. sizin Beceremediğinizi Şenol Hoca yaptı.yıllardır sizin pısırıklığınız yüzünden biz eziliyorduk. Helal olsun Şenol Hoca. iyki varsın. Adam gibi Adamsın. Artık Beşiktaşın hakkını sen savunursun. yoksa bu yöneticilerden bişe olmaz. Haa azizede demişki kafamı bozmasınlar Beşiktaşın en iyi adamını alırım demiş. Tabi bizim yönetimden ses yok. Alır ama ancak üçün birini
Sergün 5 yıl önce
Vallamı ya..Yöneticiler Şenol hocayamı kızmışlar...Anlayamadım hangi yöneticiler..Beşiktaş,da yönetici yokki..Nerde pısırık var Beşiktaş,a yönetici olmuş önüne gelen beşiktaş,a laf sokuyor hakaret ediyor bir cevap veren yok..Haydi Şenol hoca Beşiktaş,ın yerlerde sürünen onur haysiyetini sen tekrar ayağa kaldır güveniyoruz sana ve ardındayız..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın