Beşiktaş'ta Van der Vaart sesleri

Ajax'a geri dönmek istemeyen Van der Vaart'ın, Beşiktaş'a yakın olduğu yazıldı.

GÜNDEM 26.05.2015, 12:41
Beşiktaş'ta Van der Vaart sesleri

Eşi Türk olan Hol­lan­da­lı Van der Vaart'ın Ham­bur­g’­la olan söz­leş­me­si bitiyor. Ajax'tan ve ABD'den gelen tekliflere sıcak bakmayan Van der Vaart'ın, Beşiktaş'a yaklaştığı da Almanya'da yayın yapan Bild tarafından iddia edildi.

Habere göre Van der Vaart'ın menajeri Robert Geerlings, Ajax'a sıvak bakmadıklarını bizzat açıklayan isim oldu.

Bunun yanında haberde, eski bir Hamburglu olan Tolgay Arslan'ın da Hollandalı oyuncu ile imzası ve Türkiye hakkında konuştuğunun altı çizildi.

 

GOAL

Yorumlar (17)
selim 5 yıl önce
bild gazetesi almanlarin fanatik veya fotomaci dir
necsoy 5 yıl önce
en büyük eksik gerilimli anlarda insiyatif alacak,takıma abilik yapacak ve rakibin kaşarlarının tahriklerine kapılmayacak tipte oyuncular..iddia ediyorum;melo veya alves bizde olsa sezonu 7-8 kırmızıyla kapatırdı..yapılan uygulama bu kadar adaletsiz...
hsnx 5 yıl önce
vaart olmuş caarrrttt ahı gitmiş vahı kalmış.
deserteagle 5 yıl önce
bu mu yildiz adam 40 yasina geliyor
hkn 5 yıl önce
arkadaşlar 32 yaşında henüz....,fb ve gs tecrübeli oyuncuarı ile şampiyon oluyor.bizde olmayan şey...Kuyt emre,sneider,melo vs..Buadam hollanda milltakımında 109 maça çıkmış.Tam iaradığımız tecrübe ve 2 sene enaz işyapar..Kafayı çalıştırın..
metin 5 yıl önce
bu kadar bilinçsiz taraftar dünyada az bulunur.Takım borç batağında tranfer kısıtlaması var.Takım tecrübeli oyuncu yokluğundan öenmli maçları koparamıyor.Hollanda milltakımında 109 maça çıkmış bir adama burun kıvırıyor adam..sneider 31 yaşında Vander vaart ,32 yaşında..Drogba 35 yaşında Türkiyeye geldi..Siz ne içiyorsunuz neyle besleniyorsuz..
deserteagle 5 yıl önce
asil sizin futbol bilginizi icine edeyim van der vart nerede oynuyor? HAMBURG'TA ! HAMBURG BUYUK BIR TAKIM MI ? 5 yildir adamlar kume'ye dusmemek icin oynuyor! vander vart alma git marsilya'dan andre ayew'u al
kenan 5 yıl önce
bu nedir kardeşim porto nasıl buluyosa sizde bulun!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın