Beşiktaş'ta Van der Vaart sesleri

Ajax'a geri dönmek istemeyen Van der Vaart'ın, Beşiktaş'a yakın olduğu yazıldı.

Beşiktaş'ta Van der Vaart sesleri

Eşi Türk olan Hol­lan­da­lı Van der Vaart'ın Ham­bur­g’­la olan söz­leş­me­si bitiyor. Ajax'tan ve ABD'den gelen tekliflere sıcak bakmayan Van der Vaart'ın, Beşiktaş'a yaklaştığı da Almanya'da yayın yapan Bild tarafından iddia edildi.

Habere göre Van der Vaart'ın menajeri Robert Geerlings, Ajax'a sıvak bakmadıklarını bizzat açıklayan isim oldu.

Bunun yanında haberde, eski bir Hamburglu olan Tolgay Arslan'ın da Hollandalı oyuncu ile imzası ve Türkiye hakkında konuştuğunun altı çizildi.

 

GOAL

YORUM EKLE
YORUMLAR
selim
selim - 4 yıl Önce

bild gazetesi almanlarin fanatik veya fotomaci dir

necsoy
necsoy - 4 yıl Önce

en büyük eksik gerilimli anlarda insiyatif alacak,takıma abilik yapacak ve rakibin kaşarlarının tahriklerine kapılmayacak tipte oyuncular..iddia ediyorum;melo veya alves bizde olsa sezonu 7-8 kırmızıyla kapatırdı..yapılan uygulama bu kadar adaletsiz...

hsnx
hsnx - 4 yıl Önce

vaart olmuş caarrrttt ahı gitmiş vahı kalmış.

deserteagle
deserteagle - 4 yıl Önce

bu mu yildiz adam 40 yasina geliyor

hkn
hkn - 4 yıl Önce

arkadaşlar 32 yaşında henüz....,fb ve gs tecrübeli oyuncuarı ile şampiyon oluyor.bizde olmayan şey...Kuyt emre,sneider,melo vs..Buadam hollanda milltakımında 109 maça çıkmış.Tam iaradığımız tecrübe ve 2 sene enaz işyapar..Kafayı çalıştırın..

metin
metin - 4 yıl Önce

bu kadar bilinçsiz taraftar dünyada az bulunur.Takım borç batağında tranfer kısıtlaması var.Takım tecrübeli oyuncu yokluğundan öenmli maçları koparamıyor.Hollanda milltakımında 109 maça çıkmış bir adama burun kıvırıyor adam..sneider 31 yaşında Vander vaart ,32 yaşında..Drogba 35 yaşında Türkiyeye geldi..Siz ne içiyorsunuz neyle besleniyorsuz..

deserteagle
deserteagle - 4 yıl Önce

asil sizin futbol bilginizi icine edeyim van der vart nerede oynuyor? HAMBURG'TA ! HAMBURG BUYUK BIR TAKIM MI ? 5 yildir adamlar kume'ye dusmemek icin oynuyor! vander vart alma git marsilya'dan andre ayew'u al

kenan
kenan - 4 yıl Önce

bu nedir kardeşim porto nasıl buluyosa sizde bulun!!!