Beşiktaş'ta sıra dışı forma kampanyası!

Beşiktaş Yönetimi forma satışını artırmak için sıra dışı bir kampanya başlatıyor. Eski formasını kulübe getiren taraftarlar ciddi bir indirimle yeni formalara sahip olacak.

GÜNDEM 28.07.2015, 08:55
2784
Beşiktaş'ta sıra dışı forma kampanyası!

Forma satışında ezeli rakiplerinden geri kalması nedeniyle farklı çözüm arayışlarına yönelen Beşiktaş Yönetimi, yeni sezon için “eskisini getir, yenisini götür” kampanyası gerçekleştirecek. 

Beşiktaşlı çok sayıda taraftarın yıllar öncesine ait formalarla maça geldiğini belirterek yeni forma satışlarının düşük olmasından dert yanan siyah-beyazlı yönetim, eski formayı getiren taraftarlara yeni formada indirim sağlayacak. Bu kampanya ile forma satışlarını ciddi ölçüde arttırmak isteyen yönetim, eski formaları gerekli bakımları yaptırdıktan sonra başta Türkiye olmak üzere dünya üzerinde maddi imkanı olmayan taraftarlara hediye edecek. 

Çok özel tribün

Bu arada siyah-beyazlı yönetimin, Vodafone Arena’ya gelecek engelli taraftarlar için de çok özel bir proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Engelli taraftarların da herkes gibi rahat bir şekilde maç izlemesini isteyen Beşiktaşlı yöneticilerin, işitme ve görme engelliler için de bir tribün yapma hazırlıklarını başlattıkları açıklandı. 

(Milliyet)

Yorumlar (6)
asiholigan 5 yıl önce
50 tane eski forması olan taraftar hepsini getirirse ne kadar indirim alır. sen gelene kadar her sezon 2 forma almıştım çünkü çapsız fiko .
muallim 5 yıl önce
hocam neden eski forma ile maça geldiğimiz sorgulanmıyor? Zaten hersene model ve reklamları değişiyor. Yapın 50 TL fiyatını herkes her sene yeni forma alsın.
kartal yürekli 5 yıl önce
besiktasimiz taraftari ürün alma konusunda cok geride kaldik. cok cimri bir taraftar grubu var. Besiktasimiza hep destek tam destek
onur 5 yıl önce
Klup formayı 25 tl yapsa da bizim taraftar gider sahtesini alır öyle zihniyetleri var. adamlar feda t-shirtlerini bile sahte aldı :) bırakın böyle kampanyamı olur, indiirm yapın laflarını gidin 10 tl atkı alın bari.bi bok almazsanız sonra da yıldız isteriz diye ağlarsınız.
muallim 5 yıl önce
valla ben klavye ergeni değilim, 50 TL olursa da bir sürü insanın sahte değilde gerçek forma alacağına inanıyorum. Lafa gelince halkın takımıyız, ama bağdat caddesi totoşlarının verdiği forma parasını vermemiz isteniyor. fener forması ile aynı para bizim formamız.Bırakın bu işleri ya. Yada maç sonlarında marşı değiştirim. Semtimiz zengin semti, zengin eder herkesi. Üzerimden eksilmesin dolarımın gölgesi. İşte biz beleş bilet için hep omuz omuzayız. :)
Vedat 5 yıl önce
Arkadaslar eski formayi goturunce yeni arkasinda quaresma yazan formati kaca alabilecez. Bilen varsa yazsin. Isportadan aldigimiz 10 liralik formalari alirlarmi acaba. Ben fikretciyim. Baskanimiz bizi boyle fakir ve ezik edebiyatina alistirdi ne yapalim!