Beşiktaş’ta mali kongre heyecanı

Beşiktaş Kulübü'nün 2014 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısı yarın yapılacak.

GÜNDEM 23.05.2015, 12:09
835
Beşiktaş’ta mali kongre heyecanı

İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek kongre saat 10.00’da başlayacak.

Toplantıda, başkanlık divanı seçiminin ardından kulüp yönetim kurulunun idari ve mali faaliyet raporu okunacak. Denetim kurulunun bilgilendirme yapacağı genel kurulda daha sonra raporların görüşülmesine geçilecek.


Kongreye katılan üyelerin görüşlerinin ardından yönetim kurulunun idari ve mali bakımlardan ayrı ayrı ibra edilmesi oya sunulacak. Toplantıda ayrıca, yönetim kurulunun 2015 bütçesi de oylanacak.

Bu arada, genel kurula katılmak isteyen üyeler için İstanbul’un farklı yerlerinden servis hizmeti sağlanacak.

Yorumlar (6)
Qnr 6 yıl önce
bjk kalksın diye maasımızın belli kısmıyla bjk storedan alısverıs yapıyoruz.bundan sonra s... bası yaparım.yeter lan artık.sampıyonlukta kupalarda gozumuz yok adam olun hesap sorun.allah topunuzun cezasını versın.
Acıbademli 6 yıl önce
SON MAÇA TESİSLERE GİDELİM VE TAKIMI MAÇA ÇIKARMAYALIM! BU OYUNUN BİR PARÇASI OLMAYALIM! YILLARDIR YAPILMASI GEREKENİ BİZ YAPALIM!
Kemal 6 yıl önce
Yonetim istifa. Defolup gidin yeter artik!
Doğrucu 6 yıl önce
O değilde biz ne zaman tüm branşlarda şampiyonluğa oynayan bir klüp olacağız bir yönetime bakıyorum bir muhaliflere bakıyorumda karamsar tablolar... galiba böyle sürüp gidecek
osman 6 yıl önce
hadi yarın gidin itaat edin biat edin bunlara geçer oy veren haindir
murat 6 yıl önce
bence ibra edilir eğer olağanüstü seçim kararı almayacaksa fikret bence ibra edilmemeli.bence olağanüstü kongre kararı da almaz bu çapsızlar koltuk rahat reklam iyi daha ne olsun demi ama