Beşiktaş'ta, Lucescu sesleri

Rüzgarın tersine döndüğü Beşiktaş'ta hedef isim Bilic... Avrupa'ya veda sonrası ligde de geriye düşen Kartal'da yönetim şimdiden B Planı'nı yaptı. Başkan Fikret Orman, geçtiğimiz hafta Kiev'de Lucescu ile buluştu yeni sezon için 'söz' aldı.

GÜNDEM 08.04.2015, 08:44
1207
Beşiktaş'ta, Lucescu sesleri

Beşiktaş çok kısa süre önce Avrupa’ya veda etti, ardından da ligdeki kırılma haftalarında aldığı kötü sonuçlarla zirveyi ve sonra da 2. sırayı devretti... Son Başakşehir beraberliğinin ardından bitime 8 hafta kala 3 puan farkla 3.’lüğe gerileyen Kara Kartal’da hedef tahtasında ise onun adı yazıyor: Slaven Bilic. Daha önce kendisini eleştiren  yöneticilerine karşı hep hocasından yana tutum takınan Başkan Fikret Orman’ın tavrının da yavaş yavaş değişmeye başlaması, Hırvat hocanın omuzlarındaki yükü ve baskıyı iyice artırdı. Brugge  elenişinin ardından maçı izlediği yakın çevresiyle, “Rakibin hocası bizimle kıyas olmayacak kadrosuna rağmen değişiklikleriyle turu geçti. Keşke biz de aynı hamleleri yapabilseydik” görüşlerini paylaşan Orman, takımının bu sezon oynadığı 3 derbiyi kaybedip arayı açma fırsatını kaçırmasından da dertli.

 

Ayrılık mesajı vermişti

 

Tüm bu gelişmelere geçtiğimiz günlerde yaşanan flaş bir buluşma da eklenince işin rengi değişti. Fikret Orman’ın, “Ukrayna’daki hem siyasi hem de sportif durumdan sıkıntılıyım. Artık ayrılmayı düşünüyorum” diyen Rumen hoca ile Kiev’de görüştüğü ortaya çıktı. Orman’ın, gelecek sezon için Beşiktaş fikrine çok sıcak bakan Luce’den ‘söz’ aldığı öğrenildi. Eğer sezon planlandığı gibi bitmezse Kara Kartal’ın yeni sezonda yeni stadına tanıdık bir isimle çıkması neredeyse kesinleşti.

 

FANATİK

Yorumlar (8)
ahmet selim 6 yıl önce
Ya başkan al şu adamı.Ne bilici ya bu adam futbolun ciğerini biliyor gs yi bizi şampiyon yaptı inanılmaz top oynadık.Şimdiki çalıştırdığı takımın adını Lucescudan önce bilen varmıydı.İnan transfer yapma bu adam sana bu takımı puan farkıyla şampipyon yaptırır.Duy bizi Fikret Orman.Al bu adamı kendinide kurtar bizi de.WE LOVE LUCE!
grpbc 6 yıl önce
yalan haber.. Nerde bizde o şans! Sadece hayalini kurar dururuz..
sergen10 6 yıl önce
beşiktaşı çökertme harekatı tam gaz gidiyor. Azize doğana rica etmiş, bitirin beşiktaşı diye sanırım. Dün demba ba haberleri sayfa sayfa bugün bilicin üzerini çizme çabaları. Eski beşiktaş yok artık. Bilic başarılıdır değildir sene sonunu tartışırız. Ve biz BEŞİKTAŞLILAR tartışırız. Henüz kaybedilmiş birşey yok birlik olma zamanı. Basının gazına gelmeyin.
iranlı kartal 6 yıl önce
bu sütünlarda hep söyledim... yardımcıları da sergen zago ibrahim üzülmez... adam ne istiyorsa verin...10 milyon euro verin... getirin bu adamı... taraftarlar olarak her ay düzenli belli bir meblağ ile sponsorluk ta yaparız... beşiktaş taraftarı o parayı da öder...yeterki getirin de sokak ta başımız dik dolaşalım artık...
fatih 6 yıl önce
kesinlikle gelsin zaten bu hocadan sonra tek denizliyle ipi tuttuk ( 2009 )
asi kartal 6 yıl önce
ya lucesku yada mustafa denizli ikisinden biri mutlaka olmalı bu biliçle tuvalete gidilmez bitti bu iş 2 senedir sabrediyoruz.samet aybabanın günahı neydi bu sene samet hoca olsaydı bu işi bitirmiştik
AOK 6 yıl önce
LUCESCU teknik Direktörümüz, HACIOSMANOGLUDA Baskanimiz olsun.. Besiktas SAMPIYON..
öhö 6 yıl önce
lucescu mükemmel olur.şu necip,pektemek,boral,cenk,hatckinsonda şutlansalar bu takımı kimse tutamaz.