Beşiktaş'ta Kriz Toplantısı

Beşiktaş’ta futbolun patronu olan Ahmet Nur Çebi, alt yapı ve izleme komitesiyle yedi saatlik toplantı yaptı, sıkıntıları not aldı. Arsenal rövanşının ardından sorunlara çözüm aranacak.

Beşiktaş'ta Kriz Toplantısı

Beşiktaş Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, göreve geldiği günden beri ilk kez alt yapı ve izleme komitesi yetkilileriyle bir araya geldi. Transfer çalışmaları nedeniyle bir süredir bu toplantıyı ertelemek zorunda kalan Çebi, yaklaşık yedi saat süren toplantıda tüm sıkıntıları kurmaylarına not olarak aldırdı.

Tüm detayların masaya yatırıldığı toplantıda sıkıntıları dinleyen siyah-beyazlı yönetici, “İzleme ve alt yapı, kulübümüzün geleceğini oluşturacak birimler... Dolayısıyla, sizlerin sıkıntılarını gidermek benim en önemli görevim. Bir süredir yeni bir yapılanmanın içerisindeyiz ama bazı eksiklikleri de gidermek zorundayız. Bundan sonra bu toplantıları sık sık yapmamız gerek” diye konuştuğu öğrenildi.

Her iki birimdeki yeni yapılanmayı daha da hızlandırmak için kolları sıvayan Ahmet Nur Çebi, ilk olarak bu birimlerin yaşadığı maddi sıkıntıları gidermeye çalışacak. Arsenal maçından sonra İstanbul’da bir araya gelecek olan yönetim, ilk toplantıda ortaya konan sıkıntıları ve maddi sorunları masaya yatıracak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
karatar
karatar - 4 yıl Önce

iyi insan olabilirsin,fakat yöneticiliğin sıkıntılı 8 ayda 2 mevkiye topçu bulamayan yöneticisin benim gözümde insallah arsenal i geçerizde utanırsın oyuncularından özellikle sağbek oynayan ismail den utanırsın belki

SAİTBÜLBÜL
SAİTBÜLBÜL - 4 yıl Önce

A.NUR ÇEBİDEN FUTBOL YÖNETİCİSİ OLMAZ BU TAKIM ARSENALA BUGÜN ELENİRSE BİRİNCİ SEBEP YÖNETİMİNDİR TARNSAFERLER ZAMANINDA YAPILMİŞ OLSAYDI RAHAT GEÇİLECEK BİR TURDU ŞİMDİ SİZ DÜŞÜNÜN YOK O GELİYOR YOK BU HEP OYALAMA ONUNDA ZAMANI GELİNCE KONUŞURUR HESPLAŞIRIZ