Beşiktaş'ta imza krizi

Dün sağlık kontrolünden geçen Dusko Tosic'in transfer pozları Beşiktaş yönetiminde krize neden oldu.

GÜNDEM 03.06.2015, 13:33
Beşiktaş'ta imza krizi

Sırp oyuncunun imza atarken yanında Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ve Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetici Hakan Özköse'nin olduğu fotoğraflar resmi internet sitesinde yayınlandı.

Bu durum İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ile A Takım'dan Sorumlu Yönetici Mete Vardar'ın tepkisini çekti. İki yönetici İletişimden Sorumlu Yönetici Metin Albayrak'ı arayarak "Tosic'in neden futbolla ilişkisi olmayan iki yöneticiyle birlikte imza atarken çekilmiş fotoğrafları internet sitesinde yayınlandı" diyerek olaya tepki gösterdiler.

Sabah 

Yorumlar (12)
Ahmet Eren 5 yıl önce
Geçen sene Yalçın'a bu tip salakça saldırıldı Önder Özen ve şampiyonluk gitti. Tosiç, Hilbert kadar hücuma çıkabilen ve rakibin savunmasını kanatlara doğru açmasını mecbur kılacak bir bek. Bedavaya çok iyi transfer. Hadi o bağıran salaklar Yalçını şimdi istesin alabiliyorlar mı Başakşehir'den?
aslanavcisi 5 yıl önce
ligin en iyi iki solbekinden biri
hamdi 5 yıl önce
Ahmet Eren sampiyonluk yalcin'la mi gitti, yoksa capsiz yonetim ve montofon inegi Bilic yuzunden mi? He yalcin'a yapilan buyuk hayvanlikti hem de hayvanogluhayvanlikti o ayri konu.
ahmet a. 5 yıl önce
tam camiaya yakışır şekilde vasat bir oyuncu.
kamil 5 yıl önce
reklamlarını yapamamışlar vah vahh...
asi kartal 5 yıl önce
yazık gerçekten yazık...sanki millet bunların tipsiz sıfatlarına bakmak için yarışıyor...bütün beşiktaş camiası kimin ne olduğunu iyi biliyor...ha fiko ha ahmet çebi ha mete ha burdaki tipsizler hepiniz leşçisiniz
CastieL 5 yıl önce
Ben yalandır diye bekliyordum. Harbiden almışlar. Utanmazlar! Ahlaksızlar! .s
eses eses 5 yıl önce
haminim sanki bana yizdiz transferi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın