Beşiktaş'ta iki ayrılık daha!

Beşiktaş yönetimi, İbrahim Toraman'ın ardından, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'e de kamp kadrosunda olmayacaklarını tebliğ etti.

Beşiktaş'ta iki ayrılık daha!

Beşiktaş yönetimi, İbrahim Toraman'ın ardından, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'e de kamp kadrosunda olmayacaklarını tebliğ etti. Kulüp bulmaları halinde iki futbolcunun bonservisleri bedelsiz verilecek.

Sezon öncesi hazırlıklarına temmuz ayının ilk haftası başlayacak olan Beşiktaş'ta kadroda düşünülmeyen oyuncular netleşti.

Futbol komitesi ve teknik direktör Şenol Güneş'in ortak kararı doğrultusunda İbrahim Toraman'ın kampa götürülmeyeceği tecrübeli oyuncuya iletilmişti. İbrahim bu gelişme üzerine, 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen siyah beyazlı takım ile yollarını ayırma ve futbolu bırakma kararı aldığını açıklamıştı.

Futbol komitesi, Toraman'ın ardından Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'e de kampa davet edilmeyeceklerini bildirdi. Beşiktaş ile sözleşmesi 2016 Haziran ayında bitecek Sezer, geçen sezon İstanbul Başakşehir ve Eskişehirspor'da kiralık olarak forma giymişti.

 

NTVSPOR

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 4 yıl Önce

Allahtan ömer gönderilmemiş ömer cenk hatta mustafa bile şenol hocayla patlama yaparlar

FEHMİ İLARSLAN
FEHMİ İLARSLAN - 4 yıl Önce

BEŞİKTAŞ NE YAPMAYA CALIŞIYOR ACABA KOYU BİR BEŞİKTAŞLIYIM

kartalbey
kartalbey - 4 yıl Önce

çöplerden kurtulmaya çalışıyoruz işte..

umuti
umuti - 4 yıl Önce

boşa harcanmış paralar... sönmüş umutlar...

Ennerammo
Ennerammo - 4 yıl Önce

fenerin kurtulmaya çalıştığı sezeri almayın diye çok yazdık buralara, forumlara inatla istedi sayın başkan! hadi alacaksınız bari bonservis ödemeyin dedik adamlar zaten kurtulmaya bakıyor bundan dedik inatla 1.5milyon avroyu hiç etti sayın başkan! sonra para yok, yanan eve girdik, Beşiktaşın bir kuruşunu dahi boşa harcatmam! Süzende aynı bu çocuk bize yaramaz istediğimiz, aradığımız oyuncu değil dedik 1.1milyon avro bonservisi yapıştırdılar samet hoca bile ilk devre alıyordu kenara şimdi bedavaya gittiler bonservisleri 2.6milyon avro birde maaşlar var, menajerlerine de ödenmiş olsa şu 2 takoz en az 5-6 milyon maliyet sıfır fayda! sıradan taraftar bile bunlardan fayda gelmeyeceğini gördü ama bizim yaşımız kadar tribün geçmişi olduğunu söyleyenler kulübün parasını sokağa attı.