Beşiktaş'ta hoca açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV'de çarpıcı ifadeler kullandı.

GÜNDEM 27.05.2015, 21:14
Beşiktaş'ta hoca açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Kulüp kanalı BJK TV'ye demeç veren Siyah-Beyazlılar'ın patronu, "Epey bir zamandır üzerinde çalıştığımız transferler var. Stadımız açılacak. Ben hocayı görmedim. Bana rapor falan gelmedi. Giden hocanın raporu olmaz. Gelen hoca rapor sunar. Beşiktaş'a yakışır şekilde Slaven Bilic'le yolları ayıracağız. Gelecek hafta kendisiyle bir basın toplantısı yapacağız. Beşiktaş'ın oyuncularının gittiğini yazılıyor. Tabii ki bazı teknik adamlarla görüşmeler yapılacaktır. Yeni gelen hocayla yeni bir yol haritası çizeceğiz. Biz 2 senedir çok dayak yedik dışarıda oynayarak. Stadımıza kesinlikle dönmemiz lazım" şeklinde konuştu.

'Kazık çakmaya gelmedik!'

Orman, kulüpte alınan seçim kararıyla ilgili ise "Seçim sandığını insanların önüne koymaktan hiçbir çekincem yok da bunu Beşiktaş'a zarar vermeyecek şekilde yapmak lazım. Serdal Adalı ile aramızda herhangi bir konuşma geçmedi. Biz Beşiktaş'ı bırakmadık ki Beşiktaş sahipsiz kalsın. Tabii ki Beşiktaş Başkanlığını düşünenler olabilir. Tüzük bellidir aday olan olur. Seçim ortamları böyle şenlikler çıkarır. Medyadaki söylentiler palavradan ibaret. Ben sandıktan kaçmadım kaçmam. Beşiktaş Başkanlığı icraat gerektirir. Beşiktaşlılar doğru yolu bulacaktır. Biz buraya kazık çakmaya gelmedik. Doğru işler yapmaya geldik" dedi.

Yorumlar (21)
kenan 5 yıl önce
başkan geri vitese geçmiş yusuf yusf posizyonu almaya başladı
asi kartal 5 yıl önce
Bu taraftar sana kazığı çakaçak, hiç merak etme.. o koltuğa ne için geldiğini bütün ülke biliyor. yeni stadın yüzünü ancak tv den izliyeceksin beleski sen. Sözde başkan olacak loca bile almadı. Cebinde akrep var... Sen ancak besiktasin parasıyla hava atarsin
bülent 5 yıl önce
Fiko gidicisin cünkü eger bilic hocamiz basarisiz sa sen eksi basarilardasin bize biraey mi kazandirdin. Insanlari kulanip atin. Aybaba getirdin senin sözünden cikmasin diye. 4 yil sözlesme yaptin bir sene sonra kovdun. Ernst ve hilbert gibi oyuncular getirdin fb bozuntusuna hic girmek istemiyorum. Önder özen güzel genc oyuncular kazandirdi laz usagi cebi le harcadin onu. Dany daha sayacak cok sey varki delikanli olsan bunlari görür ve makamini birakirsin sana göre degil baba bu isler sen ufak sin ve kötüsü bilgisiz. Ugurlar olsun
genç kartal 5 yıl önce
yemedimi
bjk 5 yıl önce
hep geri vites, hep haftaya netleşir, hep durumu idare.. kulübün hali malumdu, çok destek de verdik, ama artık yeter, hep oyalıyorsun ama başarı sıfır!
eagle 5 yıl önce
ulan bıktık artık senin yalanlarından beceriksizliginden palavralarından fukara ebediayatından ulan sikik o kadar besiktası savunuyorsan niye federasyona hakemlere demirörene hesap soramıyon masaya yumrugunu vuramıyorsun!senin isin gücün reklam show yapmak cebinden hic birgün bisey cıktımı serefsiz!basarı sıfır hatta tüm btanslarda sıfır borclarıda cogalttın gene sıfır sıfır oglu sıfır bide daha hangi akla hizmet sen kendi kendini bjk ya bir bok yapmışsın gibi hava atıyon elmi yaman beymi yaman diye!ulan seref yoksunu taraftar sana o hava basmalırını gösterecektir oruspu düskünü siktir ol git allah askına bizi kangren ettiniz lan yeter artık yeter...!
kerim 5 yıl önce
küfürler hariç eagle ye katılıyorum,küfür yok eleştireye devam.defol fikocuk
YÜZSÜZLÜĞÜN DANİSKASI 5 yıl önce
BU ADAM KADAR HAYATIMDA YALANCI GÖRMEDİM.SİYASETE GİRSE YA BU,TEK BAŞINA İKTİDAR OLUR,DEFOOOOOOOOOOOOOLLL BKJK TAŞTAN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın