Beşiktaş'ta flaş seçim kararı...

Beşiktaş Kulübü, 2014 İdari ve Mali Genel Kurulu, İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılırken Başkan Fikret Orman, Genel Kurul'da yaptığı konuşma sırasında seçime gideceklerini açıkladı.

GÜNDEM 24.05.2015, 18:26
Beşiktaş'ta flaş seçim kararı...

İstanbul Kongre Merkezi'nde söz alan Fikret Orman'ın seçimle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Bu kararı şimdi aldım. Anladım ki siz seçim istiyorsunuz. En kısa zamanda yönetim kuruluyla da konuşacağım. Madem çok istek var, ilk yönetim kurulu toplantısında sandığı ne zaman koyacağımızı söyleriz. İlerleyen günlerde seçim takvimini konuşuruz, bir seçim yaparız. Sandığı koyarız ve güven oylamasına gideriz. Aday olan çıkar aday olur. El mi yaman bey mi yaman görürüz"

Yorumlar (22)
Serkan 5 yıl önce
Hah şöyle fikret efendi bu blöfünü gerçek beşiktaşlı yemez.Paşa paşa gideceksin.Serdal Adalı gelecek o kadar.Senin o girdiğin yanan eve dedem de girer borç olmuş 900 milyon en ufak başarı yok neren yanmış söyle de bilelim
Mehmet ince 5 yıl önce
hariçten gazel okuyanlar işte size fırsat,çikin bakalım meydana fikret orman gelmeden önce bu kulübü kim kurtaracak diye bakıyordunuz şimdi biraz düzlük göründü kargalar çiktı,
yaşar sevim 5 yıl önce
sradar bilgiliyi harcadınız sıra geldi fikret ormana biraz adam olsaydınız başkana sahip çıkardınız size demirören gibi sahte karlar lazım çok ararsınız
musti 5 yıl önce
Sonuç şimdiden belli. Umarım daha güçlü bir yönetim kurulu olusturulur. Geçen seçimde bütün sandıklardan Fikret Orman birinci çıkmıştı. Beşiktaş ım için hayırlısı olur umarım.
Mutu Beşiktaş 5 yıl önce
Kesinlikle yine Orman yönetimi gelecek.Zaten bu yönetimin şuanki en büyük sorunu listesi.Daha güçlü isimlerle ve boş isimleri atıp da gelirlerse bu iyi olacaktır.Adalı falan diye saçmalayanlar da susmalı artık.Adalı asla 1.adam olamaz.En çok kendisi biliyor bunu.
mehmet 5 yıl önce
inadına fikret orman diyoruz. bu klubün sahibi çarşı değil. Çarşı gitsin parti kursun seçimlere girsin
emiliano 5 yıl önce
hadi bakalım serdar adalı diyenler.totosu yiyecekmi aday olmaya
ferdi 5 yıl önce
Hahaha bu beşiktaşlılara çok gülüyorum siz bu başkanla 20 sene daha şampiyonluk göremezsiniz ne kadar birbirimizi sevmesek de turkiyede iki ezeli rakip vardir besiktas 3.dür.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın