Beşiktaş'ta flaş seçim kararı...

Beşiktaş Kulübü, 2014 İdari ve Mali Genel Kurulu, İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılırken Başkan Fikret Orman, Genel Kurul'da yaptığı konuşma sırasında seçime gideceklerini açıkladı.

Beşiktaş'ta flaş seçim kararı...

İstanbul Kongre Merkezi'nde söz alan Fikret Orman'ın seçimle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Bu kararı şimdi aldım. Anladım ki siz seçim istiyorsunuz. En kısa zamanda yönetim kuruluyla da konuşacağım. Madem çok istek var, ilk yönetim kurulu toplantısında sandığı ne zaman koyacağımızı söyleriz. İlerleyen günlerde seçim takvimini konuşuruz, bir seçim yaparız. Sandığı koyarız ve güven oylamasına gideriz. Aday olan çıkar aday olur. El mi yaman bey mi yaman görürüz"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 4 yıl Önce

Hah şöyle fikret efendi bu blöfünü gerçek beşiktaşlı yemez.Paşa paşa gideceksin.Serdal Adalı gelecek o kadar.Senin o girdiğin yanan eve dedem de girer borç olmuş 900 milyon en ufak başarı yok neren yanmış söyle de bilelim

Mehmet ince
Mehmet ince - 4 yıl Önce

hariçten gazel okuyanlar işte size fırsat,çikin bakalım meydana fikret orman gelmeden önce bu kulübü kim kurtaracak diye bakıyordunuz şimdi biraz düzlük göründü kargalar çiktı,

yaşar  sevim
yaşar sevim - 4 yıl Önce

sradar bilgiliyi harcadınız sıra geldi fikret ormana biraz adam olsaydınız başkana sahip çıkardınız size demirören gibi sahte karlar lazım çok ararsınız

musti
musti - 4 yıl Önce

Sonuç şimdiden belli. Umarım daha güçlü bir yönetim kurulu olusturulur. Geçen seçimde bütün sandıklardan Fikret Orman birinci çıkmıştı. Beşiktaş ım için hayırlısı olur umarım.

Mutu Beşiktaş
Mutu Beşiktaş - 4 yıl Önce

Kesinlikle yine Orman yönetimi gelecek.Zaten bu yönetimin şuanki en büyük sorunu listesi.Daha güçlü isimlerle ve boş isimleri atıp da gelirlerse bu iyi olacaktır.Adalı falan diye saçmalayanlar da susmalı artık.Adalı asla 1.adam olamaz.En çok kendisi biliyor bunu.

mehmet
mehmet - 4 yıl Önce

inadına fikret orman diyoruz. bu klubün sahibi çarşı değil. Çarşı gitsin parti kursun seçimlere girsin

emiliano
emiliano - 4 yıl Önce

hadi bakalım serdar adalı diyenler.totosu yiyecekmi aday olmaya

ferdi
ferdi - 4 yıl Önce

Hahaha bu beşiktaşlılara çok gülüyorum siz bu başkanla 20 sene daha şampiyonluk göremezsiniz ne kadar birbirimizi sevmesek de turkiyede iki ezeli rakip vardir besiktas 3.dür.