Beşiktaş'ta Flaş Pektemek Açıklaması

Beşiktaş Kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, 2-1 Beşiktaş'ın galibiyetiyle sonuçlanan Partizan maçı sonrasında, sakatlığı bulunan futbolcularun son durumları hakkında BJK TV'ye şu açıklamayı yaptı.

GÜNDEM 07.11.2014, 13:43
1914
Beşiktaş'ta Flaş Pektemek Açıklaması

Beşiktaş Kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, 2-1 Beşiktaş'ın galibiyetiyle sonuçlanan Partizan maçı sonrasında, sakatlığı bulunan futbolcularun son durumları hakkında BJK TV'ye şu açıklamayı yaptı:

Mustafa Pektemek:
"Mustafa, dünkü maçta oyuna girdikten sonra bir pozisyonda şanssızlık yaşadı ve sakatlandı. Demba Ba'nın ayağına basarak ayak bileği burkuldu. Dün sporcumuzu Acıbadem Hastanesi'ne gönderdik. Orada MR'ı çekildi. Ayak bileği burkulmalarında yüzde 80 kemikleri bağlayan fibulotalar antere isimli bağ zarar görüyor. Mustafa'da da bu meydana geldi. İyi tarafı da kemikte herhangi bir sıkıntı yok. Yani kemikte kırık yok. Buradaki bağ sakatlıklarında 3 kategori var. 3. derecelerde komple kopuyor, geçen Sosa'da söylemiştik. 1. hafif yırtık, 2.'si orta derece oluyor. Mustafa'daki de orta olan ikinci derece yırtık var. Dokular hasar gördü. Gereken tedavimizi yapıyoruz ve en kısa sürede sporcumuzu takıma sıkıntısız geri vermek istiyoruz.

Tolga Zengin:
Tolga'nın tedavisi devam ediyor. Durumu iyidir ve tedavisi istediğimizşekilde ilerliyor.

Gökhan Töre:
Gökhan Töre dünkü maçta bir pozisyonda yerde kalmıştı. Sol dizinde bir ağrısı oluştu. Ameliyatlı dizi sağ diziydi, o değil sol dizinde ağrısı var. Gereken testleri yaptıktan sonra bilgi paylaşacağız."

 
 
Yorumlar (2)
AHMET B.GÜLTEKİN 6 yıl önce
pektemek demek sakatlık demek artık gönderin şunu...
Nurullah Kanar 6 yıl önce
O adam sakatlıkların adamı olum her yerinde sakatlık var adam pes etmiyo