Beşiktaş'ta deforme değişikliği

Avusturya'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, gelecek haftadan itibaren daha önce planlanan yerde çalışmalarını sürdürecek.

GÜNDEM 22.07.2015, 23:15
2123
Beşiktaş'ta deforme değişikliği

Daha önce Avusturya'nın Stegersbach bölgesinde kamp programı yapan ancak bu bölgedeki sahalarda yaşanan virüs problemi sebebiyle değişiklik yapmak zorunda kalan siyah-beyazlı takım, Bad Wsdrof bölgesindeki sahalardan da memnun kalmadı. Bu bölgedeki saha zeminlerinin çabuk deforme olması gerekçesiyle arayışlara giren Beşiktaş, eski yerine dönme kararı aldı.

Beşiktaş, 26 Temmuz Pazar gününden itibaren Stegersbach bölgesinde yer alan Balance Resort Stegersbach Hotel'e geçecek ve yeni sezon hazırlıklarını bu bölgede yapacak.

Yorumlar (10)
Senol 5 yıl önce
Suraya bakin. Ucuz,acemi,2.sinif oyuncular toplanmis oraya. Yemin ederim quaresma bu takimi kurtaramaz adam tek nasina ne yapsin? 3. luk bile zor gozukuyor bu sefer!
kompela 5 yıl önce
Kaleciler felaket.mustafa peksimet 3.ligde ancak oynar,ismail köyümünbaşı ise orda dahi oynayamaz..necip ve cenk beraberce osmanlıspora acil kiralık verilmeli olmadı hindistan süper liginde kendilerine acil takım bulunmalı hatta üste para verilip gönderilmeli..kalan diğer futbolculara da meşe odunundan sağlam bir sopayla iyi oynayana kadar gün aşırı sopa atılmalı..her birini her gece 3 civarı uykusundan zorla uyandırılıp 1000 kere "Beşiktaşta oynuyorum" dedirtmeli..yoksa işimiz zor vallahi..:)))
kubilay en... 5 yıl önce
güneşten başarı bekleyenler güneşle hic bir başarı gelmez SANKİ TÜRKİYEYE YENI GELMİŞTE LİG BJK TOPCULARI BİLMİYORDA AYNI BİLİCİN KAZMA OYUNCULARINLA MAC YAPIYOR BUKAZMA TOPCULARDAN BİLE MEDET UMUYORSA GECEN SENE COK DENNDİ ONLAR NECİBTEN MUSTAFADAN ERSAN OLCAYDAN BONCUKMU VAR HERKEZ ONUNLARI İLK 11 OYNATIYOR BJK KAZMA TOPCULARDAN MEMNUN OLAN GÜNEŞ BU TOPCULARI BİLMİYORMU NASIL OLDKLARINI SOSA TÖRE BİLE BJK TOPCUSU DEGİLER NE YAPTILAR GECEN SENE DERBİ STERSLİ HEDEF MACLARDA TAKMIMI KURTARDILARMACMI KAZNDIRDILAR 1 TOLGAY İYİYDI ODA SAKATLANDI BİR Q7 NE YAPSIN BUKADAR KAZMA TOPCULARIN ARASINDA FORVET BİLE YOK FB GS RAKİPLERİNİ YENİYOR YENİ TRANSFERLEYLE GÜNEŞ BJK MASAL ANLATIYOR NEYMİŞ NE OLDUKLARINI GÖRMÜŞ SANKİ TÜRKİYERYE YENİ GELMİŞ YENİ GEL FB TEKNKDRKTRNDEN UTN OZAMN ADAM HER HAZRLK MACINI KAZANIYOR GÜNEŞ SENSE KAZMA BJK TOPCULARDAN MEMNUNSUN TRNSFER YAPAMIRSUNUZ ORMANLA GÜNEŞTEN BJK 1 KUPA DAHİ ALAMAZ...GÜNEŞ BİLİCTEN NE FARKIN VAR ONDAN BİLE KÖTÜSÜN KAZMA VELİDEN MEDET UMAN
Kompela götü 5 yıl önce
Sen ne ayaksin lan düdük bu takim gecen yil neysptini gördük ahh oyunculari begenmiyorsan bK fb li ol adamlar saglam transfer etti
kubilay en 5 yıl önce
kompela götü ..sen banamı cevap yadın ortaya karışık yazı yazmışsın ..eger bana cevapsa kendi yazılarınla celişiyorsun altta kazma mustafayı kazma topcuları kalecileri kötülüyorsun burda ÖVÜYORSUN ANLAŞILAN CAHİL ADAMIN TEKİSİN FB GS KUPALARI TOPLARKEN DERBİLERDE BJK EZERLERKEN SENİN GİBİLER İŞTE BÖYLE MEMNUN OLURLAR DOGRULARI YAZANLARADA GİR FB GS OLDERLER BJK 3 DERBİLERDEOYDIKLARI 8 MACTA BIRAK YENMERİNİ GOL ATAMIYOR CAHİL FB GS .BJK ELİNE BU SENE 3 KERE ŞAMPİYNLK GECTİ BJK KAZMA TOPCULAR TARİHİNİN EN KTÜ FB GS O ŞAMPİYONLUGU ELLERİYLE VERDİLER BİRAZ BJK OLSAN BUNLARI GÖRÜR ÜZÜLÜRSÜN KÖTÜLEDİKLERİNİDE ÖVMEZSİN DAHA ..ORMANLA GÜNEŞLE KAZMA TOPCULARLA BJK 1 TANE KUPA ALAMAZ ..SENİN GİBİLER MEMNUN BENİ,M Gİ,LERDE ÜZÜLÜYOR 3 SINIF TOPCULAR BJK DE DİYE ..1 Q7 NE YAPACAK TEKBAŞINA BUKADAR KAZMALARIN ARASINDA ..DEMBA BİLE KACTI BU KAZMALARDAN ADAMDA KARİYER BİLE KALMAYACAK AZ DAHA
Husnu 5 yıl önce
Hep soyledik, Orman Besiktasta kaldigi surece Besiktas kasaba takimi huviyetinden kurtulamaz,Sampiyon olamaz,Kaliteli Futbolcu gelmez(hayret birtek quaresma var). Tribunler dolmaz,kombine satilmaz ve Derbi kazanilmaz. Yetermi? Orman istifa!
Bülent 5 yıl önce
Pektemek necip ilk 11 oyuncusu mu?
Zlatan İbrahimovic 5 yıl önce
Zlatan İbrahimovic.....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın