Beşiktaş'ta Casillas açıklaması

Ahmet Nur Çebi, "Beşiktaş, Real Madrid'in kalecisi Iker Casillas ile ilgileniyor" şeklindeki haber ile ilgili açıklama yaptı.

GÜNDEM 02.06.2015, 14:16
4200
Beşiktaş'ta Casillas açıklaması

Beşiktaş Kulübü 2'nci Başkanı Ahmet Nur Çebi, İspanya'da bir gazetede çıkan, "Beşiktaş, Real Madrid'in kalecisi Iker Casillas ile ilgileniyor"şeklindeki haber ile ilgili açıklama yaptı.

ÇEBİ: "BİZDEN BAĞIMSIZ"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın bu konudaki sorusunu yanıtlayan Çebi, "Böyle bir şey yok. Bizim böyle bir arayışımız ya da ilgimiz olmadı. Her hangi bir yaklaşımımızdan türetilen yakıştırmalar değil. Çünkü böyle bir ilgi yok. Tamamen bizden bağımsız ortaya atılmış bir iddia. Casillas ile ilgilenmedik" dedi.

MADRİD'DE KALIR

Real Madrid'in, Manchester United'ten David de Gea'yı transfer etmesi durumunda bile Iker Casillas takımda kalacak. Ancak, 2000'li yılların başından bu yana Madrid'in kalesini koruyan tecrübeli file bekçinin mevcut konumunu sarsılabileceği endişesi ve bu konuda baskı yapmak amacıyla bu iddiaların ortaya atıldığı belirtildi.

Yorumlar (14)
kartalizmir 6 yıl önce
3 tane çöp kaleciyle seneye de nah şampiyon oluruz. Aman kaleci almayın tolga ile cenk in morali bozulur üzmeyelim çocukları
fatih 6 yıl önce
sayın çebi siz öyle küçük düşünceli insanlarsınızki casillasın reklamı yapılsa reklam parasını dahi veremezsiniz reklam bile size 10 gömlek üstün gelir siz o kadar aciz o kadar amatörsünüz keşke açıklamayı bile yapmasaydın haber gerçekleşmeyeceği için
kenan 6 yıl önce
fatih arkadaş akıllı ol kardeş ahmet nur çebi efendi reklamını yaptı sen ayakta uyu.şimdi sıra başkanda başka bir futbolcu yazarlar onunda yalanlamasını şakşakçıların başkanı fikret yapar sana hatta yalanma yapacağı adamı da söyleyeyim başkan yalan haber diyecek buna EVGEN KONOPLYANKA çünkü çok gümdemde olan bir futbolcu bizim şakşak başkanda bunu yalanlar yarın öbür gün.allah belanızı versin yönetim
osman 6 yıl önce
REKLAMLARI DİNLİYORUZ SAYIN ÇEBİ DEN PARDON KENDİ İSMİ GEÇTİ ŞİMDİ REKLAMLAR
hamdi 6 yıl önce
3 kaleci var aslinda yok. Sag bek yok, sol bek tosic geldi bilmiyorum tutar mi, Motta ve Ismail cop? Kadroda 4 stoper var oyanayacak capta bir tane yok. Orta sahada Veli ve Tolgay'i yedekleyecek birinin yeirne gececek adam yok. Sol kanat Olcay yani yok, Kerim duzensiz kesin biri lazim. Sag kanat Gokhan'a natif kimse yok. Sosa ve Oguzhan ikisi yetmeyebilir. Ba ve Cenk'in yanina adam lazim. Pektemek'i kadroda tutmak bile sacma.
Taraftar 6 yıl önce
Tolgadan kalecilik bekleyen çebiden yöneticilik beklesin.
haram olsun 6 yıl önce
fikret orman varken başarıyı unutun kendinizi kandırmayın aldatmayın
grkan 6 yıl önce
komedimisiniz cassillas fikret ormanı 10 kez satın alır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın