Beşiktaş'ta Bilic krizi

"Durumum sezon sonu belli olacak. Oturup konuşacağız" diyen Bilic için yöneticiler fikir birliğine varamıyor. Bir kısmı, kalmasını istiyor. Bir kısmı ise sezon bitince karar verilmesi gerektiğini savunuyor.

GÜNDEM 14.04.2015, 08:10
1065
Beşiktaş'ta Bilic krizi

Şampiyonluk yarışında ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıyasıya bir rekabet içinde olan Beşiktaş'ta son dönemde en çok tartışılan konuların başında teknik direktör Slaven Bilic'in sezon sonunda bitecek sözleşmesi geliyor...

Yeni imza için şu ana kadar herhangi bir adım atmayan siyah-beyazlı yönetimde Hırvat hocanın durumu ile ilgili bir ikilemin yaşandığı ortaya çıktı. Yöneticilerin bir kısmının gelecek sezon da Bilic ile yola devam etmekten yana oldukları öğrenilirken, önemli bir bölümü ise şampiyonluğun kazanılamaması durumunda Hırvat teknik adamla yolların ayrılması gerektiğini savunuyor.

Bilic ise, "Sezon sonu her şey belli olur. Oturup konuşuruz. Ben Beşiktaşlıyım. İki taraf için de şartlar uyarsa kalırım" ifadesini kullanıyor.

(Sabah)

Yorumlar (5)
aslanavcisi 6 yıl önce
sergen gelmeyecekse eğer bilic kalsın. başka hoca olmaz lucescu bile çünkü artık başarıya doydu lucescu ne kadar umursar bilemiyorum.
defol git 6 yıl önce
korkak biliç...elde var sıfır. kalması için hiç bi sebebimiz yok
fatih 6 yıl önce
kararsızlığın olmaması lazım şampiyonluğun haricindeki her basamak bilici göndertir senin rakiplerin şampiyon olmuş rakibin dahil hocalarını değiştirip sezona başlayacak senin böyle dezavantajın yok sen halen bundan yararlanamayıpta şampiyon olamıyorsan yerin yok gerçekler bu yani ASLANAVCİSİ lucescu futbola doymuş olabilir ama adam halen başarı için ter döken birisi umursamaz ne demek ya hiç kimse beşiktaştan büyük değil kişiler geçici kurumlar kalıcıdır umursamazsa o zaman lucescuyada gereken yapılır ama gelse öyle tavırsızlık yapacağını ben hiç düşünmüyorum çünkü 100. yılda son derece iyi disiplinle şampiyon yaptı ertesi sene kaybedilen şampiyonluğa rağmen taraftarın halen gönlünde ayrı bir yer tutuyor dolayısıyla gelse faydalı olur
iranlı kartal 6 yıl önce
en ağırıma giden ne biliyormusun biliç şu renklilerin acemi hocalarına kaybettin ya... işt o...
ahmet a. 6 yıl önce
@aslanavcisi saçma sapan yorum yapma.