Beşiktaş'ta Alexander Milosevic Açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, İsveç temsilcisi AIK'da forma giyen savunma oyuncusu Alexander Milosevic'le anlaştıkları yönündeki iddiaları yalanladı.

Beşiktaş'ta Alexander Milosevic Açıklaması

Siyah-Beyazlılar'ın bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı idmanda basına açıklamalarda bulunan Çebi, "Bize onlarca futbolcu öneriliyor.

 

Bu isim de bunlardan bir tanesi. Menajerler aracılığıyla bu tarz haberler yayınlanıyor. Kimseyle anlaşmadık" dedi. Öte yandan Siyah-Beyazlılar'ın, Club America'lı Miguel Layun için 1,5 milyon Euro'luk teklifte bulunduğu ancak Meksika kulübünün 6,5 milyon Euro istemesinin ardından görüşmelerin sonlandırıldığı bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 4 yıl Önce

aman sizinde huyunuz kurusun emi bi haber çıkar sonra yalanlanır renkliler en iyileri alana kadar bizim hakkımızda böyle haberler çıkar sonra iyileri kaçırınca anca genç yetenekli almaya gücünüz olur yapamıyorsanız gidin

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

la fatih hadi kocum bi sittirolup git kumda oyna sen

ali can
ali can - 4 yıl Önce

Herkes transferlerimizi kıskanıyor.ama hala renklilere özenenler var.güldüm sadece

asdasdasdasd
asdasdasdasd - 4 yıl Önce

yani adamın babası keyfi olarak mı geldi istanbula hemde kulup binasının yakınındaki hotel de kalıyo...adamda geldi istanbula fotoları cıktı....dembaba transferine benzer bişeyler olucak galiba

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

Borsaya tabi kulubuz boyle acoklama yapmasi normal

fatih
fatih - 4 yıl Önce

eses eses ben seni kumda değil gece kulübünde oynatır sarhoş ederim amk

serhat
serhat - 4 yıl Önce

bu kazmayi besiktas almaz anca 3 ligde oynar tipe bak ya odun

m.altaş
m.altaş - 4 yıl Önce

biz hep yalanlamayla meşhuruz yav ne gerek stopere elimizde atınç varya alacaksak sağ bekealalım birde şubasket takımına MURATCAN GÜLERİN YERİNE BİR.VEYA İKİ YERLİ BASKETÇİ ALINSA BİZİ KİMSE TUTAMAZ.