Beşiktaşlılar’ın ‘Reza Zarrab’ tepkisi bitmiyor

17-25 Aralık operasyonlarıyla gündeme gelen Zarrab'ın, Vodafone Arena'dan loca alması siyah beyazlı taraftarları kızdırdı. Bir grup taraftar, dün Beşiktaş'ın Akaretler'deki kulüp binasının önüne "Hırsız Reza'ların değil Atom Karınca Rıza'ların Beşiktaş'ı" yazılı pankart astı.

GÜNDEM 17.04.2015, 10:39
985
Beşiktaşlılar’ın ‘Reza Zarrab’ tepkisi bitmiyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Ümraniye’de yemek yiyen iş adamı Reza Zarrab, Vodafone Arena’dan 1 milyon 104 bin lira ödeyerek loca satın aldı.

17-25 Aralık operasyonlarıyla gündeme gelen Zarrab’ın, Beşiktaş’ın yeni stadından loca alması birçok siyah beyazlı taraftarı kızdırdı.

PANKART ASTILAR

Bir grup taraftar, dün Beşiktaş’ın Akaretler’deki kulüp binasının önüne “Hırsız Reza’ların değil Atom Karınca Rıza’ların Beşiktaş’ı” yazılı pankart astı.

FİKRET ORMAN’IN REZA ZARRAB YORUMU

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, dün düzenlediği basın toplantısında kendisine sorulan “Reza Zarrab Fenerbahçeli mi?” sorusuna şu yanıtı vermişti: “O arkadaş Beşiktaşlı olduğunu söyledi, ben de ondan öyle bir enerji aldım. Yolda birini gördüğüm zaman anlıyorum Beşiktaşlı olduğunu. Çünkü Beşiktaş başkanını görünce gözleri parlıyor.”

Yorumlar (21)
Kudret 6 yıl önce
r.zarrap sadece bir taraftar yönetimde vs. olmadıkça taraftar olması bizi ilgilendirmemeli
Barbaros 6 yıl önce
sanki maca gelenlerin hepsi melaike
hakan güzgülleri 6 yıl önce
çapulculara kulak asmayın.
mehmet yamaner 6 yıl önce
bunlarin hepsi bizim buyumemizi istemeyen minik bir semt takimi olarak kalmamizi isteyen renkli arkadaslar.
Bask bir takimin baskani hapis yatti aylarca hala bas ustunde. Ayiptir ayip.
murat gül 6 yıl önce
yıllarca tüpçü beleş bilet veriyor bizi deplasmana götürüyor diye ses etmeyenler kapayın lan çenenizi. siz sanki melaikesiniz, bi b.ka faydanız olmaz
Alparslan 6 yıl önce
Bu pankartı asan arkadaşların yüzünü gösterecek kadar cesareti olmalıydı. Böyle yazı asıp kaçmakla olmuyor. Taraftar dernekleri var. Dernekler loca alsın kulübe bağış yapsın. LAF YAPMASIN.
huseyn53 6 yıl önce
laf yok icraat yapacaksın.yd şerefsizi ve kolpacıları neredesiniz.
hakan 6 yıl önce
ülke rüşvet merkezi oldu..Halksa sürünüyor..İktidar dönemnde borca battık..pahalılık nedenyile düşük maaş artışları halkı borca batırdı.12 yılda tam 52 kat artmış halkın tüketici kredisi ve kredi kartları toplam borcu..12 yıl önce ülkede 8 milyon icra variken,şimdi 22 milyon icra dosyası var.Sanayi yatırım yok işszilik patlamış..son 5 yılın işsizlik rekoru bu ay kırılmış,daha kötüsü oecd ülkeleri içinde genç işsiz oranında en kötü ülke olmuşuz busene.Açın okuyun hepsi internette var..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın