Beşiktaşlılar dışında sevinenlerde vardır

Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Beşiktaş-Kardemir Karabükspor maçını değerlendirdi.

GÜNDEM 27.04.2015, 23:21
2503
Beşiktaşlılar dışında sevinenlerde vardır

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Beşiktaş-Kardemir Karabükspor maçının ilk yarısını değerlendiren  Rıdvan Dilmen, "Bilic'in maç öncesi konsantrasyonu son derece yüksekti. Karabük'ün küme potasında olmasına rağmen sakin bir hal sergiledi. Maç al gülüm ver gülüm halinde devam ediyor. Orta sahayı 5'lerse d aha rahat bir oyun çıkartır Beşiktaş. Waterman'ın gördüğü sarı kart. Bülent hoca geç verdi kararı zaten. Ben kartın sarıda kalması gerektiğini düşünüyorum. Beşiktaş 65-70'e kadar 2'yi bulursa, maçı 4-5'e götürür" dedi.

 

Beşiktaş'ın uzatma dakikalarında attığı golle maçı kazanmasının ardından da maçı değerlendiren Rıdvan Dilmen, Artık iyi futboldan çok puanlar lazım. Çok önemli galibiyet aldığınızda da dersler çıkarmanız gerek. Beşiktaş taraftarı dışında Rize taraftarı ve Hikmet Karaman sevinmiştir. Özel hayatınızda git-geller yaşadığınız zaman psikolojiniz de bozulur. Artık puan savaşlarında psikolojik savaş başlar. Cenk'in golünden sonra Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı bir anda yıkım olmuşlardır" dedi.

Yorumlar (2)
ali buluç 5 yıl önce
rıdvan efendi fb sezon başından beri nerdeyse 10 maçı hakem yardımıyla kurtarırken gıkı çıkmıyor.bugün maçtan sonra çıkmış neymiş kaleci auta çıkan topu içeri almışta hakem korner vermiş onu söylüyor.fb nin olmayan penaltılarla son 10 dakikada aldığı maçları gözü görmez
tan verol 5 yıl önce
yok ne sarisi ridvan bence dembaya kirmizi gostermeliydi...emreyi savunan adamdan zaten bu yorum beklenirdi..