Beşiktaşlı Zarrab'tan Trabzon'a 1 milyon avro!

Sarraf - Beşiktaş ilişkisi Türkiye'nin gündemindeki sıcaklığını korurken; Zarrab'ın daha önce de Trabzonspor'a destek olduğu ortaya çıktı.

GÜNDEM 17.04.2015, 17:59
1799
Beşiktaşlı Zarrab'tan Trabzon'a 1 milyon avro!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Reza Zarrab ile Ümraniye'de bir araya gelmesi gündeme bomba gibi oturdu. Beşiktaşlı taraftarlar, Orman - Zarrab görüşmesine büyük bir tepki gösterdi. 

Beşiktaşlı taraftarların tepkisi üzerine bir açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da, Sarraf ile gizli kapaklı bir görüşme yapılmadığını ve İran asıllı iş adamının Vodafone Arena'dan 1.2 milyon avro karşılığında loca aldığını açıklamıştı. Zarrab - Beşiktaş ilişkisi Türkiye'nin gündemindeki sıcaklığını korurken; Zarrab'ın daha önce de Trabzonspor'a destek olduğu ortaya çıktı.

2013 yılında Trabzonspor ile forma sponsorluğu (kol) anlaşması yapan Zarrab, kendisine ait şirketi Royal Denizcilik Endüstriyel Makine'nin reklamına bordo-mavili formada yer vermişti. 


Forma reklamı karşılığında Trabzonspor'a 1 milyon 180 bin avro ödeyen Zarrab'ın bordo-mavili kulüp için büyük bir önem taşıyan Akyazı projesinin temel atma töreninde de Ali Ağaoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu ile yanyana oturmuştu.

 

SPORX

Yorumlar (5)
aslanavcisi 6 yıl önce
5 milyon € versin bizde krampon çoraplara yazalım firmasının adını..
hakan 6 yıl önce
ülke rüşvet merkezi oldu..Halksa sürünüyor..İktidar dönemnde borca battık..pahalılık nedenyile düşük maaş artışları halkı borca batırdı.12 yılda tam 52 kat artmış halkın tüketici kredisi ve kredi kartları toplam borcu..12 yıl önce ülkede 8 milyon icra variken,şimdi 22 milyon icra dosyası var.Sanayi yatırım yok işszilik patlamış..son 5 yılın işsizlik rekoru bu ay kırılmış,daha kötüsü oecd ülkeleri içinde genç işsiz oranında en kötü ülke olmuşuz busene.Açın okuyun hepsi internette var..
marco 6 yıl önce
valla eğri oturup doğru konuşalım eskiden daha çok rüşvet ve yolsuzluk vardı. kimseninbattığı falanda yok buraya yorum yapanlarda internet kullandığına göre demekki sosyal hayatında iyileşme var. çocukların ellerinde i phoneler dolaşıyrlar. en fakir bile marka ayakkabı giyme peşinde nasl fakirleşme bu allah aşkına. ben devlet memuruyum 1 kartım var adam işportacı 5 kartı var , kullanmayı bilmiosa bu kimin suçu ? sanayi yokmu manisaya git yerli telefon bile üretiyoruz. bence ülke eskiye oranla gayet iyi.
Recep 6 yıl önce
Marco sen hayatin boyunca herkese boyle dalkavukluk yaparsan inanki o devlet memurlugunda uzun yillar calisirsin. Alismisin sen Canak yalamaya!
Emrah uslu 6 yıl önce
Buraya yorum yapan siyasetçi arkadaşlar 1995 krizi 1998 krizi 2001 krizi kapanan fabrikaları ödenemeyen emekli maaşlarını olmayan yolları batan bankaları hiç yaşanmamış sayamazsınız tabii o zamanlar Yaş 8-10 civarında ise anlamamış olmanız doğaldır ama biraz insaf