Beşiktaşlı yöneticiden Robben açıklaması!

Beşiktaş yöneticisi Torunoğulları, 1.5 yıldır peşinde oldukları, Fenerbahçe'nin de sezon başında kadrosuna katmak istediği Hollandalı yıldız için net konuştu. “Babasıyla görüşmelerim oluyor. Arjen, Türkiye'ye gelmeyecek” dedi.

GÜNDEM 12.09.2015, 11:29 12.09.2015, 11:32
6202

 Beşiktaş’ın Dış İlişkilerden Sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Bayern Münih’in orta sahadaki Hollandalı yıldızı Arjen Robben için çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Aslen Hollanda’da yaşayan ve 31 yaşındaki oyuncunun babası Hans Robben'le iyi arkadaş olan deneyimli yönetici, “Kendisiyle belli aralıklarda görüşmelerimiz oldu. Son konuşmamızda anladım ki Robben, Türkiye’ye gelmeyecek. Para konusunda zaten doygunluğa ulaşmış. Bu düzeydeki oyuncuları parayla da iknâ edemezsiniz. Üst düzeyde futbolu bırakmak istiyor. Başka kulüplerin girişimleri için yorum yapmam. Ancak fikrimi söylüyorum. Robben gelmez. Babasıyla da görüşmelerim oluyor” dedi. 

“Hocamızla bir görüşme yapacağız”

Bilindiği gibi Fenerbahçe, sezon başında Robben’i kadrosuna katmak istemişti. Sarı-Lacivertliler’in başkanı Aziz Yıldırım gelişmeyi doğrulamış, kulübünün bırakmadığını ifade etmişti. Kanarya’nın gelecek sezon için oyuncuyu kadrosuna katmayı planladığı iddia ediliyor. 

Siyah-Beyazlılar da 1.5 seneden beri oyuncuyu Türkiye’ye getirmek için çaba sarf ediyordu. Torunoğulları, Beşiktaş’ın transfer çalışmalarıyla ilgili olaraksa, “Şu anda gündemimiz transfer değil. Maçlarımıza bakıyoruz. Hocamızla bir görüşmemiz olacak. Devre arası için ihtiyacı olursa, talep ederse çalışma yaparız. Bunun dışında transfer adına şu anda söyleyebileceğimiz bir şey yok” ifadelerini kullandı. 

(Bugün)
Yorumlar (2)
ertan 5 yıl önce
yalan haber.obi mikel i bile bütçeyi aşıyo diye almayan yönetim böyle bi transfer asla yapmaz yapmasında.bize heyacanını kaybetmiş ve çoğu sezonda sakat kapatmış roben gibi değil.yıldız olabilecek geleceği olan genç adamlar lazım
huseyin 5 yıl önce
ne robeni senin elinde daha iyisi gökhan töre var ona sahip çıkalım robene ihtiyaç yok bence