Beşiktaşlı yönetici hüngür hüngür ağladı

Beşiktaşlı yönetici Akhisar maçı sonrası hüngür hüngür ağladı.

GÜNDEM 15.05.2015, 12:51
1982
Beşiktaşlı yönetici hüngür hüngür ağladı

Akhisar Belediyespor maçı öncesi Beşiktaş’ta hedefler büyüktü...

Fenerbahçe’nin puan kaybetmesiyle ikincilik fırsatı doğmuş, kalan maçların tamamının kazanılması halinde şampiyonluğun kazanılması ‘net’ hale gelmişti. Ancak Beşiktaş, 90 dakika sonrası büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Bu hüzün, Beşiktaş A Takım Sorumlusu Mete Vardar’ı gözyaşlarına boğdu. Bir köşede sessizce ağlayan Vardar’ı yönetici arkadaşları teselli etmeye çalıştı.

Yorumlar (20)
GÜRSEL 5 yıl önce
Sezonun ilk 30 haftası Beşiktaş lılık duruşumuzun DİK son 4 haftasının öne memlekete doğru eğilmiş olarak şekillendiğini söylemek acı ama gerçek.100 küsür yıllık duruş manyağı olduk ama şampiyon yine olamadık..geçmiş olsun...
görkm 5 yıl önce
Bende ersanla peksimetle sözleşme yenilerken ağlamıştım şimdide sen ağla
airman 5 yıl önce
görkm'e katılıyorum.
Ersan 10 pastan 8 ini rakibe atıp kontra atak yediriyor bize.Ya kardeşim beceremiyorsan bunu yapma.Sen kim uzun pas kim?
Pektemek:Oynadığının 5 katını sakatlıkla geçirdi.Tamam Allah kimseye sakatlık vermesin ama futbol nankör dünü yok.Ona verilen şans Cenk'e de verilseydi şimdi daha iyi durumda olurduk.
muallim 5 yıl önce
mete vardar delikanlı adamdır, gereksiz edebiyat parçalamayın, bu sene takımla beraber yaptığı km nin haddi hesabı yok. Mete bey, ne olursunuz biraz şu ruhsuz topçulara beşiktaşta oynamak nedir anlatın. Dün akşamki maçta birileri resmen yokları oynadı.
fatih 5 yıl önce
ekonomik sıkıntıdayız diyip kaliteli adam almazsanız ağlamaktan başka çareniz kalmaz neymiş uefa bonservisli oyuncu kulüplerin borçlarından dolayı alınmasına müsaade etmiyormuş lan sıçarım uefaya millet hedef 1 milyon üye kampanyasıyla ekonomik olarak iyi yerlere gelmesine rağmen diego ribası alıyor bunlar anca para yok para yok genç ucuz mantığı alın başınıza paralayın sürekli genç sürekli ucuz oyuncu olmazki siz geldiğinizden beri takımın yaş ortalaması zaten 24-25 civarına düştü bunu daha düşürmeye çalışırsanız olmazki artık tecrübeli oyuncu şart birkaç kalbur üstü oyuncu alınmazsa şampiyonluk seneyede gelmez
ercan yöngül 5 yıl önce
ARA TRANSFERDE 3 ADAM ALDINIZ 1 TANESİ DOĞRU DÜRÜST FORMA GİYDİ BU KADAR BECERİKSİZ OLURSANIZ SONUÇ DOĞAL OLARAK BÖYLE OLUR.1 DERBİ KAZANAMADINIZ.BAŞARISIZSINIZ KABUL EDİN.
deserteagle 5 yıl önce
mete vardari severim ama biraz otorite gostermeliydin gecen sene gaysaraya sampiyon ligini hediye ettik bu senede sampionlugu
eagle63 5 yıl önce
ağlamayın efendim ya gidersiniz yada biliç ve ekibini gönderirsiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın