Beşiktaşlı Olarak Gurur Duyuyorum

Ahmet Nur Çebi, 2014-15 futbol sezonunun Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ‘Süleyman Seba Sezonu’ olarak isimlendirilmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 30.08.2014, 12:56
Beşiktaşlı Olarak Gurur Duyuyorum

İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin açıklaması şöyle:
 
“Türkiye Futbol Federasyonu’nun bu sezonu ‘Süleyman Seba Sezonu’ ilan etmiş olmasını büyük bir mutlulukla karşılıyorum ve bir Beşiktaşlı olarak gurur duyuyorum. Seba’nın Türk futboluna kazandırmak için uğraştığı; mütevazilik, dostluk, efendilik ve dürüstlük gibi ilkelerin bu sezondan başlayarak Türk futbolunun anayasası olmasını diliyorum.”

Loading...
Yorumlar (6)
bossBesiktasss 5 yıl önce
Ne sizlerin YÜZÜNDEN nede bir baska kisilerinden yüzünden Besiktasimizdan bizi kime SOGUTAMAZ.. Nefret ettirdinizbe,ne bitmezmis su haftaya netlesir YALAN SÖZLERINIZ..CIKIP ADAM gibi deyin daha Transfer YAPMICAZ deyil""YAPAMICAZ"" diye...
bossbesiltasss'a 5 yıl önce
transfer için sevmedik biz beşiktaşı... sizin gibi transfer delisi taraftar yüzünden soğuttunuz bizi beşiktaştan ama asıl biz soğumayacağız.
Yönetim 5 yıl önce
gururu bırakalım da bu akşam lig başlıyor ve formdayız renkli medyada karışıklık çıkarma haberleri başladı bile yok demba ba sakat yok tolga ben oynıycam ama degaj atmam demiş vs vs. belliki yine bizden korkuyorlar bu sezon yöneticiliğin gereklerini yerine getirin de şu takımı fenerasyona mhk ye ezdirmeyin artık! süleyman seba sezonunda bari biçilmeden-törpülenmeden hakkımızla başarılı olalım.
kemal 5 yıl önce
keşke sende biraz sebayı örnek alsan sn çebi.. milletin kuyusunu kazmazdı seba.. yada kendine yalakalık yapacak futbolcu yada yöneticileri etrafında toplamaya tenezzül etmedi hiçbirzaman... her fırsatta kendi reklamı peşine düşmezdi.. sen toramandan vazgeçemedin bitürlü, önder özenin ayağını kaydırdınn istediğin kadar masal anlat, mete vardar ıda yanına şakşakçı yaptın.. demba transferini hemen kendi üstüne aldın.. keşke sana inanabilsek inan seninle şahsi bir problemimiz olamaz zatenn .. beşiktaş için samimi ve profesyonel çalışan herkesin başımızın üstünde yeri var.. ama bunu sende göremiyorum açıkçası bir beşiktaşlı olarak.. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hatalarından ders çıkarırsın ve içtenliğini gösterebilirsin taraftaraa..
Baba Kartal. 5 yıl önce
Biz seni ARMNIN guzelligi icin sevdik...SIYAHIN geceyi BEYAZIN aydinligi sen sonsuz sevginin simgesisin BESIKTASIM...
Yusuf 5 yıl önce
Lan baba kartal,sana simdi babayi veririm oynatsin.ne yagci adamsin be, biraz haysiyetli,biraz delikanli ol, mal herif!