"Beşiktaşlı duruşumuzdan asla taviz vermedik"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Bazı branşlarda kulübümüzü ve camiamızı gururlandıran başarılar elde ettik, bazı branşlarımızda da alın terimizin karşılığını alamadık" dedi.

GÜNDEM 08.06.2015, 14:52
585

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, sezonu bazı  branşlarda başarılı, bazı branşlarda ise emeklerinin karşılığını alamadan  tamamladıklarını ancak duruşlarından taviz vermediklerini söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün aylık yayın organı Beşiktaş Dergisi'ndeki  yazısında Fikret Orman, 2014-2015 sezonunun geride kaldığını hatırlatarak,  "Sporcularımız tüm branşlarda sahaya emeklerini, alın terlerini koydular. Bazı  branşlarda kulübümüzü ve camiamızı gururlandıran başarılar elde ettik, bazı  branşlarımızda da alın terimizin karşılığını alamadık. Ancak hangi branşta olursa  olsun, Beşiktaşlı duruşumuzdan asla taviz vermedik" ifadelerini kullandı.


Beşiktaş Futbol Takımı'nın evinden uzakta geçirdiği sezonda  istedikleri başarıya ulaşamadığını aktaran Orman, şu görüşleri paylaştı: "Her karşılaşmasını deplasmanda oynayan ve sezon boyunca yoğun bir maç  trafiği yaşayan futbol takımımız, bütün olumsuzluklara rağmen Avrupa'da önemli  galibiyetler almış, son haftalara kadar ligde şampiyonluk yarışından kopmamıştır.  Vodafone Arena'nın tamamlanmasıyla Beşiktaşımızın önümüzdeki sezondan itibaren  Türk futbolunda zirvenin tek başına sahibi olacaktır."

Fikret Orman, günden güne daha iyiye giden, saygın sponsorluk  anlaşmalarına imza atan, üniversite kurmaya hazırlanan, yeni salon projeleri  geliştiren, yeni yatırımlar yapan, gelirlerini artıran, kurumsal kimliğini  güçlendiren ve camiasıyla daha yakın ilişki içerisinde olan bir kulüp olduklarını  kaydederken, "Beşiktaşlılık herkese nasip olmaz. Biz, bir kültürü paylaşıyoruz.  Biz, birlikte bir tarihi paylaşıyoruz. Biz, bir anlayışı paylaşıyoruz. Biz,  Beşiktaşlılık duruşunu paylaşıyoruz. Kültürümüzden, tarihimizden ve elbette ki  sizlerden aldığımız güçle, çok daha büyük başarılara imza atacağımızdan kimsenin  şüphesi olmasın" değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (2)
hamit 6 yıl önce
Hangi durus amk evladi hangi durus??
4.yıldız 6 yıl önce
o duruşa bi vuruş kaç kuruş:))))