Beşiktaş'ın Zararı Ne Kadar? İşte Cevap...

Beşiktaş Başkanı Orman'ın bile gelmediği maça taraftar da rağbet etmedi. 76 bin kişilik statta sadece 7 bin 760 kişi vardı

Beşiktaş'ın Zararı Ne Kadar? İşte Cevap...

Beşiktaş 2 sezon hasret kaldığı Avrupa'ya döndü ama bu kez taraftarını kaybetti... Siyah-beyazlılar ligdeki Rize mücadelesinde olduğu gibi Avrupa Ligi grubundaki ilk maçta da tribünleri boş bıraktı. 76 bin kişilik Olimpiyat Stadı'nda sadece 7 bin 760 taraftar vardı. Siyah-beyazlı takım bundan tam 383 gün önce çıktığı başka bir Avrupa Ligi mücadelesi olan Tromsö karşılaşmasını yine aynı statta 60 bin 747 kişiye oynamıştı. O maçla kıyaslandığında 53 bin kişi tribüne gelmedi. En düşük biletin 30 TL olduğu düşünülürse zarar yaklaşık 1.5 milyon TL oldu. 

YAĞMUR JESTİ
Olimpiyat Stadı boş kalınca, Beşiktaş yönetimi yoğun yağmura rağmen maça gelen taraftarına jest yaptı. Kale arkası tribününde bulunan taraftarların ıslanmaması için harekete geçen siyah-beyazlı yöneticiler, UEFA delegelerinden izin alıp, üstü açık olan Kuzey ve Güney tribünündeki taraftarları kapalı olan Doğu Tribünü'ne aldırdılar.

PATATES TARLASI!
İstanbul'da maç saatinde şiddetini artıran yağış, Olimpiyat Stadı'nın kötü zeminini iyice ağırlaştırdı. Futbolcular kötü zemin nedeniyle krampon değiştirmek zorunda kaldı. Devre arasında 14 kişi sahayı düzeltmek için uğraş verdi.

 

SABAH

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Yavuz Canalp
Mehmet Yavuz Canalp - 5 yıl Önce

Fikret Orman tarihe geçecek ve umutulmayacak başkan olacak. Bu şuanda yaşanan yanlışları düzeltmiyor. Başkan çok yalnız kimse yardım etmiyor ve şike dosyası, Demirören kini ve nihayet Çarşı Taksim direnişi gibi sorunları var . Ekonomik sıkıntı herşeyden fazla sıkıntı yaratıyor. Stad maliyeti 400-500 milyon ve para istiyor. Beşiktaş Camiası Fikret Orman başarılı olsun istiyor mu? Hiç sanmıyorum . Sürekli ve yıkıcı eleştiriler seyirciyi kaçırdı. 30 sene önce sezonun son maçına hiç iddası olmAyan takıma 20 bin seyirci giderdi. Seyircinin gitmemesi stad uzaklığı falan değil başka neden. Başkan seyirci gelsin istiyormu yoksa gelmese daha iyi olur diye mi düşünüyor. İstiyorsa çıkıp maçların pazar saat 14 00 de oynanmasını istemeli. Ve futbol takımı ! Biliç başı boş kaldı ve hata yapıyor dikkati çekilmeli.

Hulusi
Hulusi - 5 yıl Önce

Orman istifa,yeter artik!