Beşiktaş'ın net penaltısı verilmedi!

Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Beşiktaş-Başakşehir maçını değerlendirdi.

GÜNDEM 06.04.2015, 22:59
1171
Beşiktaş'ın net penaltısı verilmedi!

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Beşiktaş-Başakşehir maçının ilk yarısını değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Başakşehir takımı oynaması en zor takımlardan biri. Bence ligimizin uyumu anlamında en iyi ikililerinden biri Yalçın ve Epureanu. Beşiktaş'ın 2 tane net pozisyonu var. Beşiktaş ilk yarıda 3 bölümde iyi oynadı. Beşiktaş aslında S.O.S verdi. Mehmet Batdal adeta Ben Johnson gibiydi. İkinci ayrı için 3 ihtimalli bir maç görünüyor" dedi.

 

Rıdvan Dilmen, 0-0 biten maçın ardından ise "Başakşehirsporlu futbolcular son paslarda beceriksizlerdi. Beşiktaş'ın net penaltısı verilmedi. Beşiktaş 85. dakikadan sonra Başakşehirspor'un oyuncu değişiklikleri ile birlikte gol pozisyonları buldu" dedi.

Yorumlar (11)
iranlı kartal 6 yıl önce
yıllardır verilmiyor...biz kulüp olarak büyük düşünüp kabuğumuzu yırtmadığımız sürecede bundan sonrada verilmeyecek...
asi kartal 6 yıl önce
sende götüne kına yak şerefsiz
fatih 6 yıl önce
biliç siktir ol git
AZIZ BELEZOGLU 6 yıl önce
Besiktas bu ligin samaroglanidir. Hicbirzaman sampiyon olamaz..
ali 6 yıl önce
sedat denen herifin BA nın bacak arasına tekmesine kırmızı veya en az sarı kart çıkarması gerekirdi hakemin ayrıca BA nın kafasında kolunu açarak gelen ve topu engelleyen yalçının pozisyonuna penaltı vermemesi çifte standarttır ayrıca bu pozisyonu kale arkası nasıl görmez
kartalizma 6 yıl önce
vermedi tamamda koskoca şampiyonluğa oynayan takım 90 dk bi gol atamazmı yazık gerçekten yazık Bilic Beşiktaşta başarısızdır! ve gitmelidir. açık ve net herşey ortada. duygusallık kaldırmaz ağırdır beşiktaş!
AZIZ BELEZOGLU 6 yıl önce
Yok yok Besiktas bu ligin KIRMIZI BASLIKLI KIZI...
ÇAĞLAR 6 yıl önce
YÖNETİM UYU UYU
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın