Beşiktaş’ın menfaatlerini korumak adına yapıyoruz

Torunoğulları: “Evet, transfer için neredeyse dünyayı gezdik. Bu seyahatleri Beşiktaş’ın menfaatlerini korumak adına yapıyoruz.”

 YENİ oyuncuları kampa yetiştirememesi nedeniyle bundan birkaç gün öncesine kadar eleştirilen Beşiktaş yönetimi, düşük maliyetli, nokta atışı transferlerin açıklanmasının ardından ise övgüleri topluyor... Siyah-beyazlıların dış ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, transfer çalışmaları için başkan Fikret Orman ve scout ekibiyle birlikte çok sayıda seyahat yaptıklarını ifade edip “Biz bu yolculukları mil toplamak için değil, Beşiktaş’ın menfaatlerini korumak adına yaptık” diye konuştu. 

 
‘DEFALARCA İZLİYORUZ’
 
TRANSFER yapmanın çok zor olduğunu ifade eden Torunoğulları, “Çok sıkı pazarlıklar yapıyoruz. Sabırlı olmak çok önemli. Örnek vermek gerekirse biz Demba Ba’yı almak istediğimizde kapıyı 13 milyon Euro’dan açtılar, 6 milyon Euro’ya transfer ettik. Gomez için 9 milyon Euro istediler, 1 Euro bile ödemedik. Neredeyse bütün transferleri olağanüstü indirimler yaptırarak gerçekleştirdik. 
 
BUNLAR da tabii ki koşuşturmadan, gidip yüz yüze görüşmeden, öyle uzaktan kumandayla olmuyor. Beşiktaş’ta masa başında oturarak kasetlerden oyuncu izleyerek transfer yapma dönemi sona erdi. Her oyuncuyu defalarca gidip canlı izliyoruz. Sadece oyuncu özelliklerini değil, karakteri hakkında bilgiler alıp takıma uyum sağlayabilir mi, öğreniyoruz” açıklamasını yaptı. 
 

KAYNAK: VATAN
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2016, 03:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir
Bekir - 3 yıl Önce

Defolup gidin,daha gec olmadan!

karakartal
karakartal - 3 yıl Önce

sayın torunoğulları yaptığınız işler imkanlar nispetinde güzel ama stopere ne yapıp edip şu holger badstube yi alın sakatlıktan yeni çıktı onun gibi kaliteli oyuncuyu böyle durumlardan istifade edilerek alınır.miloseviçi geçin ondan stoper olmaz hele şampiyonlar liginde hiç olmaz ersan desen topu kes rakibe ver tipi.onun için bu fırsatı değerlendirin. sezonun ilerleyen günlerinde formunu bulursa 25m yurodan aşağı alamazsınız.işte yöneticilik budur.lütfen bu çocuğu izleyin hemen kartalıma kazandırın DİKKAT YAŞI DAHA 26 İLGİNİZE SAYGILAR