Beşiktaş'ın efsanesi Bilic'i topa tuttu!

Kara Kartal'ın yakın tarihine adını altın harflerle yazdıran Ali Eren, kaçan şampiyonluk sonrası Slaven Bilic'i sosyal medyada eleştiri yağmuruna tuttu.

GÜNDEM 19.05.2015, 00:27
Beşiktaş'ın efsanesi Bilic'i topa tuttu!

Beşiktaş'ın bir döneme damga vuran yıldızlarından Ali Eren Beşerler, 1-0'lık Torku Konya yenilgisinin ardından Kartal'ın teknik patronu Slaven Bilic'i topa tuttu. Kaçan şampiyonluk sonrası hayli kızgın olan Ali Eren, attığı mesajlarla Hırvat hocayı suçladı.

Ali Eren, "Türkiye'de futbolun nasıl yürüdüğünü Biliç hoca biliyormuş. Geçen sene 2'nci. Bu sene şampiyon olabilecek takımı nasıl 3'ncü yaptın onu bilemiyorum!" ifadelerini kullandığı bir tweet attı. 

Kartal'ın eski yıldızı daha sonra ise, "Sürekli aynı şeyleri deneyip ondan farklı sonuçlar bekleyene deli derler Bilic hocam" diyerek, Hırvat hocayı hedef aldı.

Yorumlar (3)
aquila09 5 yıl önce
ağzına sağlık ali eren az bile söylemiş bir td takımını ancak bu kadar sabote edebilir resmen sezonu heba etti şampiyonluğu gsye altın tepside sundu bu takımın ölüsü 2. olurdu zaten yazık oldu
Hasan 5 yıl önce
Bilicin sucu yok. Bu oyunculari ucuz diye transfer edip 2. Lig takimi kuran sonrada Sampiyon olucaz diyen yonetim sucludur!
FATİH A 5 yıl önce
dostlarım, arkadaşlarım, kardeşlerim. bize düşen tek bir şey var. hiç birimiz değil lig tv, internet paketini bile almamalıyız. bırakalım şampiyon yaptıklarından kazansınlar paralarını, şampiyonluğu hak edip te alamayanlardan değil. stat yapılsa da, dünyanın en iyi oyuncularını da alsa bu takım almayalım lig tv. emin olunuz ki ben öyle yapacağım. benden çaldıkları şampiyonlukları bir, iki, üç sezon değil, 5 sezon üst üste verene kadar almayacağım. YETEEEER. ARTIK HER SENE AYNI ŞEYLERİ YAŞAMAKTAN BIKTIM USANDIM. ŞAMPİYONLUKLARIMI ÇALAN HIRSIZLARA VEREBİLECEĞİM TEK CEZA DA BU.