Beşiktaş'ı Şaşırtan Sözleşme...

Martin Linnes Molde ile 3 Yıllık sözleşme imzaladı...

Beşiktaş'ı Şaşırtan Sözleşme...

Beşiktaş'ın çok uzun süredir transfer listesinde bulunan ve Ocak ayında Beşiktaş ile sözleşme imzalaması beklenen, Martin Linnes kulübüyle sözleşme yeniledi...

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Martin Linnes ile Molde Kulübünün 3 Yıllık anlaşma imzaladığı belirtildi.

İmza sonrası açıklamalarda bulunan Linnes, takımıyla yaptığı anlaşmadan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
serkan can
serkan can - 4 yıl Önce

Musa Muhammed ne oldu cok övülüyordu. Önder Özen oyuncu Ekimden sonra bizim diyordu

bjk 1903
bjk 1903 - 4 yıl Önce

aynen hem musa muhammed cuma günü 18 yasina gircek

coşkun mevsim
coşkun mevsim - 4 yıl Önce

Ekim ayı bittimiki? Adamla sözleşme imzalamanız için Ekim ayının bitmesi lazım.Daha 2 gün var.Off ya bu kadar da beyin özürlüsü varken..........

fuckoffff
fuckoffff - 4 yıl Önce

Beyin emaresi göstermeyen çoşkun mevsim.Adam niye sözzleşme imzalanmadı diye sormuyor. Ne oldu diyor. Hani ekim ayı bitiyor ya. Hani şurda bir iki gün kaldı ya ee ozaman adam nerede diyor.Hala Nijeryada mı, eğer ordaysa neden getirilmiyor. Getirilmiyorsa sözleşme imzalanmayacak mı diyor. Ama kime diyor. Nerede sen de bunları anlayacak kapasite.

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

bonservis bedelini yükseltmek için yapılmış bir hamle olabilir. öte yandan eğer satmaya miyetleri yoksa çek pavel kaderabek alınabilir süper bir oyuncu. eğer o da olmayacaksa bursadan şener mutlaka alınmalı. sağbeksiz olmayacağı kesin. bir de ati,bayı yedekleyecek bir ortasaha şart. necip dene nkazmanın da bileti kesilsin artık yeter.