Beşiktaş'ı Şaşırtan Sözleşme...

Martin Linnes Molde ile 3 Yıllık sözleşme imzaladı...

GÜNDEM 29.10.2014, 22:12
2261
Beşiktaş'ı Şaşırtan Sözleşme...

Beşiktaş'ın çok uzun süredir transfer listesinde bulunan ve Ocak ayında Beşiktaş ile sözleşme imzalaması beklenen, Martin Linnes kulübüyle sözleşme yeniledi...

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Martin Linnes ile Molde Kulübünün 3 Yıllık anlaşma imzaladığı belirtildi.

İmza sonrası açıklamalarda bulunan Linnes, takımıyla yaptığı anlaşmadan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

 

 

Yorumlar (5)
serkan can 6 yıl önce
Musa Muhammed ne oldu cok övülüyordu. Önder Özen oyuncu Ekimden sonra bizim diyordu
bjk 1903 6 yıl önce
aynen hem musa muhammed cuma günü 18 yasina gircek
coşkun mevsim 6 yıl önce
Ekim ayı bittimiki? Adamla sözleşme imzalamanız için Ekim ayının bitmesi lazım.Daha 2 gün var.Off ya bu kadar da beyin özürlüsü varken..........
fuckoffff 6 yıl önce
Beyin emaresi göstermeyen çoşkun mevsim.Adam niye sözzleşme imzalanmadı diye sormuyor. Ne oldu diyor. Hani ekim ayı bitiyor ya. Hani şurda bir iki gün kaldı ya ee ozaman adam nerede diyor.Hala Nijeryada mı, eğer ordaysa neden getirilmiyor. Getirilmiyorsa sözleşme imzalanmayacak mı diyor. Ama kime diyor. Nerede sen de bunları anlayacak kapasite.
karakartal 6 yıl önce
bonservis bedelini yükseltmek için yapılmış bir hamle olabilir. öte yandan eğer satmaya miyetleri yoksa çek pavel kaderabek alınabilir süper bir oyuncu. eğer o da olmayacaksa bursadan şener mutlaka alınmalı. sağbeksiz olmayacağı kesin. bir de ati,bayı yedekleyecek bir ortasaha şart. necip dene nkazmanın da bileti kesilsin artık yeter.