Beşiktaş'da zehir gibi;

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Fenerbahçe maçının ardından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 23.03.2015, 00:25
1681
Beşiktaş'da zehir gibi;

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin AlbayrakFenerbahçe'ye 1-0 mağlup oldukları maçın ardından TRT Spor'da yayınlanan Stadyum Programı'nda olay açıklamalarda bulundu.

Maçın hakemine ve Fenerbahçe'ye sert bir tepki gösteren Albayrak, "Maçı Fırat Aydınus değil, Emre Belözoğlu yönetti. Beşiktaş olarak maçlarımızda Furat Aydınus'u istemiyoruz. Fenerbahçe bu şekilde şampiyon olacaksa, yazıklar olsun. Tek hedefimiz var, şampiyonluk" dedi.

"BİZ ADALET İSTİYORUZ"

Olayların bilinçli olarak geliştirildiğini kaydeden idareci, "Türkiye maçı izledi. Beşiktaş çok iyi başladı, iyi giderken bir şekilde bu olaylar bilinçli şekilde, Fenerbahçeli oyuncular tarafından ortaya çıkarıldı. Bu sürekli alışkanlık haline gelmiş bir olay. Aydınus da buna çanak tuttu. Söylemek istediklerimi herkes anladı, gördü. Biz adalet bekliyoruz, hak etmediğimiz bir şeyi istemiyoruz. Maçın hakemleri adaleti sağlayan kişilerdir, özgüveni vermelidir. Kontrolü kaybeden Fırat Aydınus'tur" ifadelerini kullandı.

 
Yorumlar (3)
eagle63 6 yıl önce
hadi ordan şampiyoluk kaçarsa ödlek biliç yüzünden olur,samet ve tayfur ile bu kadar ezik ve rezil değildik yazık değilmi bu ülkenin parasını bu yabancı teknik ekibe verilmesi
27 6 yıl önce
yazık bu taraftara bu takıma blic yüzünden bu hale gelmesi nanılır degil bir tenik adamın hiç analizi olmazmı ya benc etek suçlu slaven biliç bir an önce şampiyonlu gitmeden birşeyler yapma lazım
antilop 6 yıl önce
maçta KURAL HATASI var..Yönetim UYUMA...