Beşiktaş,Casillas'ın peşinde

İspanya'da Real Madrid kulübüne yakınlığıyla bilinen Marca gazetesi, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Casillas'ı istediğini yazdı.

GÜNDEM 02.06.2015, 02:51
1952
Beşiktaş,Casillas'ın peşinde

İspanya'nın en büyük spor gazetesi, bugün manşetten yayınladığı haberinde Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Iker Casillas ile ilgilendiğini açıkladı.

Haberde ayrıca ismi verilmeyen bazı İngiliz ve İtalyan kulüplerinin de tecrübeli kaleci için devrede olduğu belirtiliyor.

İspanyol basınından bir süredir çıkan haberlere göre, Real Madrid bu sezon Manchester United'da çok başarılı bir performans sergileyen De Gea ile anlaşmak üzere. Teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen Rafael Benitez'in de Casillas'a çok sıcak bakmadığı yazılan haberler arasında.

De Gea transferinin gerçekleşmesi durumunda, Casillas'ın bir yol ayrımına geleceği ve çok küçük yaşlardan bu yana formasını giydiği Real Madrid'den ayrılabileceği belirtiliyor.

Yorumlar (13)
Casillas 6 yıl önce
kalede casillas defans 4lüsü serdar-necip-ersan-tosic sonra casillas futbola tövbe eder diz çöker özür diler nerden başladım kaleciliğe diye adam gibi adam tolgamız var casillasın sebebi olmayalım boşverin.
deserteagle 6 yıl önce
bize enyama lazim beton gibi bir kaleci
hamdi 6 yıl önce
Ispanyol Tolga. Tabi aglamayani.
M.K 6 yıl önce
O değil de casillas ın bjk ye geleceğine inanıp kadro oluşturanlar var abi siz ne içiyorsunuz ya
kenan 6 yıl önce
sayın basındaki abilerim haber yapıyosunuz anladık bari daha gerçekci yapın mesela kaleci alacak beşiktaş araştırın ayağı kırılan hasta olan ameliyat olan işin özü hastanede yatan ve Michael Eneramo gibi hastenede imza operasyonu yapılan adamları yazın olmuyor yani basın sınıfta kalıyosunuz olmuyor.Iker Casillas kim bizim yönetim kim.ben size bizim yönetimin transfer yapabileceği adam tarzlarından örnekler verdim buna göre yapın haberi.şu var tabi bu beceriksiz kabileyetsiz beşiktaş üzerinden reklam yapan fikret ve saz arkadaşları ve destekleyenler ki biz onlara şakşakçı fikocular diyoruz eğer onlar gibi kafanız güzelse bilmiyorum.dediğim gibi beşiktaşa toSIÇ ı alan yönetimden Casillas beklemiyorum.ama yönetimden gündemden düşün bir yönetici çıkar olabilir der bu da onun reklam ihtiyacını gidermek için olur.HANİ CESURDUN FİKRET NE OLDU ADAM OLAN SÖZÜNDE DURUR.ERKEK ADAMIN AĞZINDAN SÖZ BİR KERE ÇIKAR BE BAŞKAN
asi 6 yıl önce
laaaaa basın hadi fikret başkan ve yönetimi ha birde yalakaları kafaları güzel geziyor sen bari haber yaparken ayık ol basın
Kürşat Eryaman 6 yıl önce
GÜNAY ÇOK İYİ VE YETENEKLİ, TOLGA-CENK AVRUPA İÇİN YETERLİ DEĞİL...AVRUPADA BAŞARI İÇİN CECH VEYA CASILLAS GİBİ KALECİ ŞART
eses eses 6 yıl önce
haberde eksik birsey var casillas geliyor gelirkende Sergio ramosu ikna etmeye calisiyor ikisi birden gelecekmis
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın