Beşiktaş'a Ret

Tahkim Kurulu, Beşiktaş'ın Fenerbahçe derbisinin yeniden oynanmasına yönelik itirazını reddetti.

GÜNDEM 30.04.2015, 16:49
1512
Beşiktaş'a Ret

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Beşiktaş'ın Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında oynanan Fenerbahçe derbisinde kural ihlali olduğu yönündeki talebini reddetmişti. Siyah-beyazlı kulüp ise bu kararı Tahkim Kurulu'na taşıdı. Tahkim Kurulu, bugün yaptığı toplantının ardından itirazın reddine karar verdi.

 
TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, "Beşiktaş A.Ş.'nin, TFF Yönetim Kurulu'nun 21.04.2015 tarih ve 59 sayılı toplantısında aldığı karara itirazı incelendi. İtirazın süresinde olduğu, gerekli harcın yatırıldığı; taraf teşkili sağlanarak TFF Genel Sekreterliği'nden istenen cevap dilekçesinin geldiği görüldü. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; yerinde görülmeyen duruşma talebinin reddine, TFF Yönetim Kurulu kararında usul ve esasa bir aykırılık bulunmadığı anlaşıldığından, Beşiktaş tarafından yapılan itirazın reddine, oybirliği ile karar verilmiştir" denildi.

Yorumlar (8)
adaletinizi skm 6 yıl önce
lig bitti p..ic herifler. nasil insansiniz. allah belani versin YD
eagle63 6 yıl önce
hakem derneği ile bazı başkanların ilişkileri ortaya çıkması lazım
Dalyan 6 yıl önce
Bizim ligimiz futbol ligi deyil..Ben kimi istersem şampiyon o olur ligi..şampiyon olan üç büyükler bu sisteme niye karşı çıkmıyorlar yıllardır beynim buna basmıyor..Bi rahat bırakın KAYSERİ-MERSİN-ES ES-SİVAS-BURSA-ANTEP gibi takımlarda şampiyonluğa oynasın..Siz o zaman seyredin seyirci patlamasını,,heyacanı..ne dersin Demirören olmaz diiiimi olmaz olmaz..Fener,le cimbom size oyver Allah korusun ne yaparsınız sonra..Yazık,,,bence bu lig eski para ile kertili kuruş yapmaz,,yapmıyorda zaten..
black eagle @ black sea 6 yıl önce
ya arkadaş biz boşuna mı FENERASYON diyoruz...
BJK 6 yıl önce
Aynısı fenere olsaydı aziz yeniden oynattırırdı diyeceğim ama aynısı fenere olmaz. çünkü sözünü dinleten başkanları var bizimkisi gibi sözü geçmez birisi değil.
Faruk 6 yıl önce
Bu ormanin elinde yazik oluyor besiktasa. Bu adam gitmeden ne sampiyonluk,ne kaliteli futbolcu,ne de taraftar gelmez!
grkan 6 yıl önce
ormandan kurtulursak güneşli günler göreceğiz
selami 5 yıl önce
grkan, git de Levent baban mamanı versin sana, bunu yine iyi kötüledin yönetimi