Beşiktaş'a PFDK Şoku

Gençlerbirliği maçında yapılan çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle Beşiktaş da PFDK'ya sevk edildi.

GÜNDEM 27.01.2015, 17:03
1072
Beşiktaş'a PFDK Şoku

Gençlerbirliği maçında yapılan çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle Beşiktaş da PFDK'ya sevk edildi.

İşte TFF'den yapılan o açıklama;

1- TORKUKONYASPOR Kulübü'nün 23.01.2015 tarihinde oynanan TORKUKONYASPOR -BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir

2- FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü'nün 24.01.2015 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş.- FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

3- AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Kulübü'nün, 24.01.2015 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

4- KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Teknik Sorumlusu HAKKI TOLUNAY KAFKAS'ın 25.01.2015 tarihinde oynanan KARDEMİR KARABÜKSPOR - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 46. maddesi ve Akreditasyon Talimatı'nın 6/1-c maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

5- BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 26.01.2015 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Yorumlar (2)
zeynel63 6 yıl önce
yeter yıldırım demirören sesleri çirkin ve kötü tezahuratmı sayılmış
hakkı 6 yıl önce
Teker teker gelin ulan!.. Daha çok yağdırın... sadece hakemleriniz yetmez... daha çok vurun... Bir daha vurun, Kartal ölmez!..