Beşiktaş'a PFDK Şoku

Gençlerbirliği maçında yapılan çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle Beşiktaş da PFDK'ya sevk edildi.

Beşiktaş'a PFDK Şoku

Gençlerbirliği maçında yapılan çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle Beşiktaş da PFDK'ya sevk edildi.

İşte TFF'den yapılan o açıklama;

1- TORKUKONYASPOR Kulübü'nün 23.01.2015 tarihinde oynanan TORKUKONYASPOR -BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir

2- FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü'nün 24.01.2015 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş.- FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

3- AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Kulübü'nün, 24.01.2015 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

4- KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü Teknik Sorumlusu HAKKI TOLUNAY KAFKAS'ın 25.01.2015 tarihinde oynanan KARDEMİR KARABÜKSPOR - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 46. maddesi ve Akreditasyon Talimatı'nın 6/1-c maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

5- BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 26.01.2015 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
zeynel63
zeynel63 - 4 yıl Önce

yeter yıldırım demirören sesleri çirkin ve kötü tezahuratmı sayılmış

hakkı
hakkı - 4 yıl Önce

Teker teker gelin ulan!.. Daha çok yağdırın... sadece hakemleriniz yetmez... daha çok vurun... Bir daha vurun, Kartal ölmez!..