''Beşiktaş'a Karşı Hazır Olacağız''

Şampiyonlar Ligi eleme turu karşılaşması öncesinde Feyenoord cephesi oldukça iddialı.

GÜNDEM 22.07.2014, 05:07
''Beşiktaş'a Karşı Hazır Olacağız''

Feyenoord'un yardımcısı hocası Giovanni van Bronckhorst, Beşiktaş'ı yakın takibe aldı. Eski yıldızın Oostende maçını izlediği siyah-beyazlılarla ilgili bir rapor hazırladığı bildirildi.

Beşiktaş da boş durmuyor... Bilic'in yardımcısı Nicola Jurcevic'in Feyenoord'un 23 Temmuz'da Sociedad'ı sahasında konuk edeceği ve sezon açılışını yapacağı maçı canlı izleyeceği bildirildi. Bilic'in de sürpriz yaparak bu maçta tribünde olabileceği ise gelen bilgiler arasında.

Feyenoord, Ada'ya giden Graziano Pelle'nin yerine arayışlarını sürdürürken, Bas Dost'tan sonra ikinci aday ise Türk takımlarının da sık sık gündemine gelen John Guidetti oldu.

Feyenoord sportif direktörü Martin van Geel ise classie'nin de takımdan ayrılmasının gündemde olduğu şu dönemde, "Feyenoord geçtiğimiz dönemlerde de imkanları dağilinde neler yapabileceğini herkese göstermişti. Tüm şiddetimizle Beşiktaş'a karşı hazır olacağız. Bizi hiçbir şey baskı altına sokamaz" dedi.

Loading...
Yorumlar (3)
zekeriya kor 6 yıl önce
Hazir olsaniz ne yazar kartalima karacaahmette kendinize yer ayirtin o kadarrrr.
Kursad Ergar 6 yıl önce
Siz hic buyuk Besiktas taraftarinin atmosferinde oynamadiginiz icin baskiyi bilmemeniz normal
Gezgin 6 yıl önce
Komediye bak komediye..Haftaya feyenoord maçı var ve hala on numara yok..yönetimmi,,bir mikrafon göstersen hepsini aynı anda bir yerde bulursun..