Beşiktaş'a Haciz Şoku

BEŞİKTAŞ yönetimi ekonomik anlamda kulübü düzlüğe çıkarmak için çaba verirken küçük bir ihmal, büyük bir maddi kayba neden oldu.

GÜNDEM 13.09.2014, 08:43
Beşiktaş'a Haciz Şoku
Daha önce Aktif Reklam ile mahkemelik olan siyah-beyazlılar, davayı kaybederken anlaşma kapısı açık olmak üzere Beşiktaş'ın 9.3 milyon dolar ödemesi kararı alındı. 
 
FİRMA ile masaya oturan siyah-beyazlılar, ödenecek miktarı karşılıklı anlaşma ile 6.5 milyon dolara çekerken anlaşmaya tek şart olarak da 'ödemelerin zamanında yapılması' maddesi konuldu. Bu anlaşmanın ardından tüm demeler düzenli bir şekilde yapılırken 1.5 ay önce yapılması gereken ve son ödeme olan 700 bin dolarlık miktar, bir anlık dalgınlıkla unutuldu. Finanstan sorumlu müdür yardımcılığı görevinde bulunan bir çalışanın 700 bin dolarlık ödemeyi bir gün geç yapması nedeniyle şirket Beşiktaş'a icra başlattı.
 
ANLAŞMA sırasında vazgeçilen 2.8 milyon dolarlık miktarı da talep eden Aktif Reklam, Kartal'ın gelirlerine temlik koydururken bu nedenle kulübün de tüm ekonomik dengesi sarsıldı.
 
KAYNAK : VATAN
Yorumlar (10)
Erol Ertekin 5 yıl önce
Böyle bir haberi ancak Demirörenler yapar.....Siz nasıl bir ailesiniz yaa... Ne sitiyorsunuz Beşiktaştan. Diyelimki doğru, bunu ballandıra ballandıra manşet yapmak sizin neyinize ....
Gediz 5 yıl önce
Anlaşıldı,,Şer güçleri harakete geçtiler..Eskiden ikinci dönem harekete geçerlerdi belliki bu sezon Beşiktaş,ı büyük tehlike olarak göryüorlar..Yani bu sezonda Beşiktaş,a şampiyonluk yok..Tek dertleri Cin Con,a dördüncü yıldızı taktırmak..Burdan öyle görülüyor..Orman,ın yerine ben olayım UEFA,ya gider Cincon,un bütün maçlarını takibe aldırırım..TFF pazartesi Beşiktaş,a maç vermekle Safını belli etti..
HABER ASPARAGAS 5 yıl önce
DEMİRÖRENLERİN 90 YAŞINDAKİ BJK DÜŞMANI TÜLİN NİNENİN UYDURMASIDIR !
DEMİRÖRENLER AİLESİNİN DİKKA 5 yıl önce
BAKIN SEVGİLİ DEMİRÖRENLER, 3 YILDIR BEŞİKTAŞIMIZIN KÖTÜLÜĞÜ İÇİN ELİNİZDEN GELEN TÜM PİSLİKLERİ UYGULUYORSUNUZ. FAKAT UNUTTUĞUNUZ BİR ŞEY VAR, ( BEŞİKTAŞIMIZIN ASİL TARAFTARI SİZİN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ TÜM KÖTÜLÜKLERİ UMURSAMAZ BİZ GERÇEK BEŞİKTAŞLILAR ASLA PES ETMEYİZ YANİ ŞUNU VURGULUYORUZ ----> SİZE DAR GELEN BİZE BOL GELİR, NE DEMEK İSTEDİĞİMİZİ ZEKİ İNSANLAR ANLAMIŞTIR ! SALAKLARA LAFIMIZ YOK !
CENAZE'Yİ BİRLİKTE GÖMEBİLİ 5 yıl önce
MADEM SİZ BJK NİN YOK OLMASINI İSTİYORSUNUZ, O ZAMAN BİZE GÖRE PROBLEM YOK, GELİN BERABER GÖMELİM KARTALIMIZI, SİZLERDE MÜSAİT Bİ YERİNİZE KINA YAKARSINIZ, NE DERSİNİZ SEVGİLİ TÜLİN NİNECİĞİM ?
aslanavcisi 5 yıl önce
böle aptalca bir haber olabilirmi hangi mahkeme bir gün geç ödemeden kaynaklı 5 trilyon ceza keser bir günlük faizi neyse o rakamın o kadarı ceza kesilir maksimum 10.000 dolardır buda neyin kafası lan bu haber
asi kartal 5 yıl önce
bunun mahkemeyle bir ilgisi yok yapmış oldukları sözleşmeyle alakalı bir durum bir gün gecikirse dahi anlaşma şartları devreye girer
Ricardo 5 yıl önce
Siz 3-5 ac adam demiroren ailesine laf soylemeye nasil curet edersiniz. Bjk kimliginin arkasina saklanmis ezik insanlarsiniz.size besiktasli diyende yok,adam yerine koyanda yok.once kendinize bir is bulup calisin ve bu avarelikten kurtulun. Sizemi kaldi bjk' yi kurtarmak? Once kendi gotunuzu kurtarin siz!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın