Beşiktaş'a haciz işlemi yapan avukat, bakın kim çıktı!

Beşiktaş'ta bugün yaşanan haciz şokunun ardından ortaya ilginç bir detay çıktı.

GÜNDEM 15.04.2015, 17:56
3119
Beşiktaş'a haciz işlemi yapan avukat, bakın kim çıktı!

Beşiktaş’ta yaşanan haciz şokunun ardından ilginç bir detay ortaya çıktı.

Aktif Tanıtım, Beşiktaş Kukübü’nden alacakları için icra takibi başlatırken kulüp başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu 13. kattaki tüm masa, sandalye ve diğer eşyalara haciz konuldu.

Eşyalar kulüp binasının yakınlarına getirilen kamyonlara yüklenirken haciz memurları ve avukatlarla, kulüp çalışanları arasında tartışmalar yaşandı.

Yaşanan gelişmelerin ardından Beşiktaş Kulübü’ne haciz işlemi başlatan şirketin avukatının Galatasaray’ın son seçiminde başkan adayı olan Alp Yalman’ın yönetim kurulu üye aday listesinde yer almış olması ise ilginç bir detay olarak göze çarptı.

Galatasaray Lisesi mezunu olan avukat Dedeoğlu, haciz işlemleri ile ilgili olarak “Son 6 aydır tüm kanalları zorladık. Hiç kimse telefonlarımıza çıkmadı ve yanıt vermedi. Biz bankalar dahil tüm mal varlıklarına haciz işlemi uyguladık” dedi.

Yorumlar (7)
grkan 6 yıl önce
fikret orman utandırma artık bizi
marco 6 yıl önce
bu olanlardan sonra camia fikret ormanın kıymetini bilmeli demirören, murat aksu ve adalı acilen disiplin kuruluna sevk edilip klüpten ihraç edilmelidir. ayrıca avukatlık şirtketiyle murat aksunun ilişkisinide açıklayın.
Pascal 6 yıl önce
Fikonun nesinin kıymetini bilicen 300 bin doları veremeyen başkan mı olur 2 sene oldu stad bitmedi busenede biteceği yok topunun Allah cezasını versin yazıklar olsun koskoca Beşiktaş ne hale geldi Süleyman başkanın kemikleri sızlıyodur iyi görmedi bari
onur 6 yıl önce
ulan bunun fikret ormanla ne alakası var.burada fikrete saydıranlar çıldırt bızı demırören diye bağıran yalakalar mı yoksa.
asi kartal 6 yıl önce
onur sen tam bir malsın kimse yıldırım demiröreni savunmuyor allahın aptalı fikret orman kulübü daha da kötüye götürdü başkanlık kapasitesine sahip değil gördüğü her mikrofona atlayan fikret nerede şimdi neden çıkıp konuşmuyor başkanlar içinde bulundukları krizi yönetemiyolarsa orada işleri ne o zaman sokakta ki ayakkabı boyacısını da alalım oraya başkan olarak koyalım nasıl olsa aynı fikret gibi oturacak...fikret show yaparken iyi şimdi nerede neden çıkıp iki kelam bile edemiyor ahmet nur çebi nerde fikret ormanı savunanlar alın kıçınıza kına yakın koca beşiktaş kulübünü en sonnunda bitirdiniz fb nin gs nin kuklası olan fikret orman bu saatten sonra futbolcular top oynar mı sanıyosun arkaların da güvenecek kimseleri bile kalmadı allah hepinizin belasını versin
Pascal 6 yıl önce
Onur sen asi kartalın dediği gibi tam malsın bu erkek işlerine karışma b.kunla oyna biz borcu fiko yaptı demirören çok iyidirmi diyoruz fiko geldiğinden beri ne yaptı koskoca hiç batık kulübü daha da batağa soktu
asikartal 6 yıl önce
olum sen satılmış ibnenin tekisin.. senle aynı nicke sahip olmaktan utanıyorum...