'Beşiktaş'a Gelmek İçin Fedakarlık Yaptılar'

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda transferler yaptıklarını ifade etti.

GÜNDEM 02.09.2014, 14:06
2671
'Beşiktaş'a Gelmek İçin Fedakarlık Yaptılar'

Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak, transfer dönemi içerisinde kadroya katmayı planladıkları oyuncuları, minimum bedeller ödeyerek transfer ettiklerini söyledi.

BJK TV'ye açıklamalarda bulunan Albayrak, yönetim kurulu olarak bir plan dahilinde hareket ettiklerini kaydederek, şöyle konuştu:

"Sezon başından beri yürüttüğümüz bir transfer politikamız vardı. İlk başlarda yüksek rakamlar telaffuz edilen oyuncular vardı. Yönetim olarak, belirlediğimiz bütçelerde kalmayı hedefledik ve bu çerçevede ciddi çalışmalar yaptık. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda, en minimum seviyelere çekerek uzun pazarlıklar sonucu, bu değerli arkadaşlarımızı Beşiktaşımıza kazandırdık. Transferlerde emeği bulunan Başkanımız Fikret Orman'a, İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye ve diğer emeği geçenlere teşekkür ederiz."

Siyah-beyazlı kulübün son transferi Sosa'ya da değinen Albayrak, "Sosa da en başından beri hedeflediğimiz futbolculardan birisiydi. Şimdiye kadar transfer ettiğimiz futbolcular, Demba Ba da dahil, ciddi anlamda fedakarlıklar yaptılar. Çünkü biz onları çok istedik. Böyle büyük bir camiaya istenilmek her futbolcu için önemli olduğundan, kendileri buraya gelmek için çok fedakarlık yaptılar" şeklinde ifadeler kullandı.

Yorumlar (9)
sağ bek 6 yıl önce
2 senede bir sağbek alamadınız be.
Ali can 6 yıl önce
Sizden bi cacik olmaz..
hakkı 6 yıl önce
takım harika olacaktı bir sağ bek alınsaydı. çünkü sorun sadece sağda değil. sol bek motta danda kurtulacaktık. adam 2 senede bir isabetli orta yapamadı. şampiyonluk hayal.
eagl20 6 yıl önce
dogru ismail mottayı keserdi bu performansla sağ daki alınan transferde iyi oldugunda bizi tutamazlardı ama yine bir handikap
ajaxso 6 yıl önce
la bi susun ergenler, artık transfer konuşmayın, av yasağı kalktı,şimdi avlanma zamanı.
ybalikci46 6 yıl önce
Metin Albayrak ve Mete Vardar. Siz hep yaptıklarınızı söylüyorsunuz. Yapamadıklarınızdan hiç bahsetmiyorsunuz. Neden Sağ bek alınmadı. Sezer Öztürk neden kiralandı. Sezer kiralanacaktı da Toraman neden gitti biz taraftar olarak sizlerden bunların cevabını bekliyoruz. Herşeye ayırdığınız vaktin %5ni taraftarın isyanına ayırsanız ne olur ki. Mete Vardar ve Metin Albayrak Yattığınız yerden para kazanmak kolay aynen devam. Herşeyin hesabı verilirde kul hakkının hesabı verilmez. Taraftar olarak haklarımızda var bizim.
hakan gürleyik 6 yıl önce
sağ bekinize ne diyeyim alamadık diye vurun vurduğunuz yere kadar elinize bakalım ne geçer hep elin transferlerini methiyeler dökün ulan oynamadan bilmeden nasıl yorum yaparsınız anlamış değilim sizi ergenmisiniz nesiniz bilmiyorum aklı selim insan yokmu içinizde
sizin
grkan 6 yıl önce
bu kadar acizlik olmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın